Veřejné prostory Prahy 10

O službě MMS - podněty

Zásluhu na vzhledu veřejných ploch Prahy 10 mají především všichni její obyvatelé a návštěvníci. Včasným upozorněním na zjištěnou závadu je možné předejít větším problémům v budoucnu a někdy i úrazům (např. nahlášením rozbitého herního prvku na dětském hřišti).

Jak na to

Nejjednoduší je vložit svůj podnět rovnou zde. Máte ovšem možnost také zaslat snímek a popis závady na adresu elektronické pošty mms@praha10.cz nebo formou MMS na telefonní číslo 736 499 364. Doručený příspěvek bude zaevidován a v případě, že se týká řešené problematiky (čistota, údržba zeleně, závady na dětských hřištích, poškozený uliční mobiliář apod.), a je doplněn fotografií místa závady, i vyobrazen v seznamu hlášených závad. Zviditelnění podnětu je provedeno na základě schválení administrátora. V případě, že u zveřejněného podnětu chcete uvádět své jméno, doplňte v textu souhlas se zveřejněním. V opačném případě bude podnět zviditelněn bez jména pisatele. Veškeré podněty budou prověřeny pracovníky odboru životního prostředí, dopravy a rozvoje, kteří v uveřejněném komentáři sdělí způsob řešení problému. 

Chcete-li vložit vlastní příspěvek, prosím přihlaste se, pokud nejste registrovaní a nechcete být, použijte jako jméno a heslo "mms".

Přihlášení k portálu

Registrace

Chcete-li vložit vlastní příspěvek, prosím přihlaste se, pokud nejste registrovaní a nechcete být, uveďte jako jméno a heslo "mms".

Uživatelské jméno:

Heslo:

Přihlásit

Zadání a sledování podnětů

Vaše MMS » závada v údržbě zeleně » Detaily MMS
  

Otevřený uzávěr vody v zarůstající zeleni, ul. V Olšinách

Datum vytvoření:

15.06.2020

Adresa:

V Olšinách

Stav:

Předáno jinam

Řešitel:

Kupková

Kategorie:

závada v údržbě zeleně

Čtvrť:

Strašnice

Popis:

V parku v ulici V Olšinách, kde se běžně pohybují pejskaři, ale i děti, je otevřený uzávěr - asi vody. Současně tam po nedávných pracích zůstal značně nerovný terén s dírami u betonových prvků. Nyní to zarůstá trávou, takže tyto pasti nejsou vidět - hrozí úraz.

Řešení:

Dobrý den,

Podnět byl zaslán na PVK, který je kompetentní k provedení opravy.

S pozdravem

Simona Kupková, DiS.
Koordinátor městské zeleně
Oddělení městské zeleně a čistoty - odbor životního prostředí a územního rozvoje

Úřad městské části Praha 10
Vršovická 68, 101 38 Praha 10
Tel.: 267 093 367
E-mail: simona.kupkova@praha10.cz
www.praha10.cz , www.vpp10.cz

Nejnovější podněty

Strašnice
Lampa nesvítí v ulici Brigádníků
Datum vytvoření: 28.09.2020
Stav: Přijato
Strašnice
Poškozená vozovka, ul. Saratovská
Datum vytvoření: 25.09.2020
Stav: Předáno jinam
Strašnice
Skládka v ul. Vykáňská
Datum vytvoření: 25.09.2020
Stav: Řeší se
Strašnice
Propadlina v chodníku, Jiráskova alej
Datum vytvoření: 23.09.2020
Stav: Předáno jinam
Strašnice
Proschlá lípa, rozpadlá zídka, ul. Železniční
Datum vytvoření: 15.09.2020
Stav: Přijato
Strašnice
Uschlý strom, ul. Molitorovská
Datum vytvoření: 07.09.2020
Stav: Přijato
Strašnice
Lavičky u metra Strašnická
Datum vytvoření: 05.09.2020
Stav: Vyřešeno
Strašnice
V ulici Oravská jsou 2 autovraky, takže ještě 1
Datum vytvoření: 03.09.2020
Stav: Vyřešeno
Strašnice
Přerostlá zeleň, ul. Oravská
Datum vytvoření: 02.09.2020
Stav: Řeší se
Strana 1 z 20První   Předchozí   [1]  2  3  4  5  6  7  8  9  10  Další   Poslední