Veřejné prostory Prahy 10

O službě MMS - podněty

Zásluhu na vzhledu veřejných ploch Prahy 10 mají především všichni její obyvatelé a návštěvníci. Včasným upozorněním na zjištěnou závadu je možné předejít větším problémům v budoucnu a někdy i úrazům (např. nahlášením rozbitého herního prvku na dětském hřišti).

Jak na to

Nejjednoduší je vložit svůj podnět rovnou zde. Máte ovšem možnost také zaslat snímek a popis závady na adresu elektronické pošty mms@praha10.cz nebo formou MMS na telefonní číslo 736 499 364. Doručený příspěvek bude zaevidován a v případě, že se týká řešené problematiky (čistota, údržba zeleně, závady na dětských hřištích, poškozený uliční mobiliář apod.), a je doplněn fotografií místa závady, i vyobrazen v seznamu hlášených závad. Zviditelnění podnětu je provedeno na základě schválení administrátora. V případě, že u zveřejněného podnětu chcete uvádět své jméno, doplňte v textu souhlas se zveřejněním. V opačném případě bude podnět zviditelněn bez jména pisatele. Veškeré podněty budou prověřeny pracovníky odboru životního prostředí, dopravy a rozvoje, kteří v uveřejněném komentáři sdělí způsob řešení problému. 

Chcete-li vložit vlastní příspěvek, prosím přihlaste se, pokud nejste registrovaní a nechcete být, použijte jako jméno a heslo "mms".

Přihlášení k portálu

Registrace

Chcete-li vložit vlastní příspěvek, prosím přihlaste se, pokud nejste registrovaní a nechcete být, uveďte jako jméno a heslo "mms".

Uživatelské jméno:

Heslo:

Přihlásit

Zadání a sledování podnětů

Vaše MMS » znečištění veřejných ploch » Detaily MMS
  

Odstavené vozidlo, ul. Dvouletky

Datum vytvoření:

15.06.2020

Adresa:

Dvouletky / U Kombinátu

Stav:

Řeší se

Řešitel:

Kunt

Kategorie:

znečištění veřejných ploch

Čtvrť:

Strašnice

Popis:

Auto plné zapáchajících odpadků již mnoho let na stejném místě.

Řešení:

Odstranění zmíněného vozidla již řeší silniční správní úřad Prahy 10.

Nejnovější podněty

Strašnice
Lampa nesvítí v ulici Brigádníků
Datum vytvoření: 28.09.2020
Stav: Přijato
Strašnice
Poškozená vozovka, ul. Saratovská
Datum vytvoření: 25.09.2020
Stav: Předáno jinam
Strašnice
Skládka v ul. Vykáňská
Datum vytvoření: 25.09.2020
Stav: Řeší se
Strašnice
Propadlina v chodníku, Jiráskova alej
Datum vytvoření: 23.09.2020
Stav: Předáno jinam
Strašnice
Proschlá lípa, rozpadlá zídka, ul. Železniční
Datum vytvoření: 15.09.2020
Stav: Přijato
Strašnice
Uschlý strom, ul. Molitorovská
Datum vytvoření: 07.09.2020
Stav: Přijato
Strašnice
Lavičky u metra Strašnická
Datum vytvoření: 05.09.2020
Stav: Vyřešeno
Strašnice
V ulici Oravská jsou 2 autovraky, takže ještě 1
Datum vytvoření: 03.09.2020
Stav: Vyřešeno
Strašnice
Přerostlá zeleň, ul. Oravská
Datum vytvoření: 02.09.2020
Stav: Řeší se
Strana 1 z 20První   Předchozí   [1]  2  3  4  5  6  7  8  9  10  Další   Poslední