Veřejné prostory Prahy 10

O službě MMS - podněty

Zásluhu na vzhledu veřejných ploch Prahy 10 mají především všichni její obyvatelé a návštěvníci. Včasným upozorněním na zjištěnou závadu je možné předejít větším problémům v budoucnu a někdy i úrazům (např. nahlášením rozbitého herního prvku na dětském hřišti).

Jak na to

Nejjednoduší je vložit svůj podnět rovnou zde. Máte ovšem možnost také zaslat snímek a popis závady na adresu elektronické pošty mms@praha10.cz nebo formou MMS na telefonní číslo 736 499 364. Doručený příspěvek bude zaevidován a v případě, že se týká řešené problematiky (čistota, údržba zeleně, závady na dětských hřištích, poškozený uliční mobiliář apod.), a je doplněn fotografií místa závady, i vyobrazen v seznamu hlášených závad. Zviditelnění podnětu je provedeno na základě schválení administrátora. V případě, že u zveřejněného podnětu chcete uvádět své jméno, doplňte v textu souhlas se zveřejněním. V opačném případě bude podnět zviditelněn bez jména pisatele. Veškeré podněty budou prověřeny pracovníky odboru životního prostředí, dopravy a rozvoje, kteří v uveřejněném komentáři sdělí způsob řešení problému. 

Chcete-li vložit vlastní příspěvek, prosím přihlaste se, pokud nejste registrovaní a nechcete být, použijte jako jméno a heslo "mms".

Přihlášení k portálu

Registrace

Chcete-li vložit vlastní příspěvek, prosím přihlaste se, pokud nejste registrovaní a nechcete být, uveďte jako jméno a heslo "mms".

Uživatelské jméno:

Heslo:

Přihlásit

Zadání a sledování podnětů

Vaše MMS » závada na komunikaci » Detaily MMS
  

Schodiště v dezolátním stavu, ul. Bramboříková

Datum vytvoření:

14.06.2020

Adresa:

Bramboříková 2996/1

Stav:

Řeší se

Řešitel:

Neurčen

Kategorie:

závada na komunikaci

Čtvrť:

Záběhlice

Popis:

Schodiště se nachází nad hlavním vchodem do budovy č.p. 2996/1 a vede na přilehlé parkoviště. Je celé zarostlé, nerovné, některé schody s propadlinami. V domě žije mnoho starých lidí, kteří by se na něm mohli zranit. Dále zde žije mnoho rodin s dětmi, které všechny objíždějí se svými kočárky schodiště po trávníku, který je za schody. Trávník je často plný exkrementů a není to zrovna důstojný způsob jak schodiště k parkovišti s kočárkem překonat. Bylo by proto dobré při rekonstrukci schodiště přidat kolejnice pro kočárky.

Řešení:

Dobrý den,

schodiště a chodníky, které se nachází u Vašeho domu máme v seznamu chodníků určeným k opravě a to včetně instalace kolejnic pro kočárky. Bohužel tento rok na opravy nezbývají finanční prostředky. Opravy v Bramboříkové mám vedeny jako prioritu, takže až dostaneme přidělené dostatečné množství finančních prostředků budou opravy v Bramboříkové ulici bezodkladně započaty.

S pozdravem

Tereza Valešová DiS.
referentka údržby městské zeleně
Odbor životního prostředí, dopravy a rozvoje

Tel: 267 093 426
E-mail: tereza.valesova@praha10.cz

Úřad městské části Praha 10
Vršovická 1429/68,
101 38 Praha 10

Nejnovější podněty

Záběhlice
Obložení pískoviště, ul. Malinová
Datum vytvoření: 21.10.2020
Stav: Přijato
Záběhlice
Poškozená branka agility hřiště, ul. Želivecká
Datum vytvoření: 02.10.2020
Stav: Vyřešeno
Záběhlice
Chybějící síťky na basketbal, ul. Narcisová
Datum vytvoření: 01.10.2020
Stav: Přijato
Záběhlice
Zeleň při ul. Na Vinobraní
Datum vytvoření: 23.09.2020
Stav: Přijato
Záběhlice
Převrácený kontejner na elektro odpad, ul. Na Vinobraní
Datum vytvoření: 23.09.2020
Stav: Vyřešeno
Záběhlice
Poškozený sportovní prvek, ul. Jabloňová
Datum vytvoření: 22.09.2020
Stav: Vyřešeno
Záběhlice
Poškozený herní prvek, ul. Jiřičkové
Datum vytvoření: 20.09.2020
Stav: Vyřešeno
Záběhlice
Poškozený herní prvek, ul. Jetelová
Datum vytvoření: 18.09.2020
Stav: Vyřešeno
Záběhlice
Lanová sestava, ul. Malinová
Datum vytvoření: 07.09.2020
Stav: Vyřešeno
Strana 1 z 13První   Předchozí   [1]  2  3  4  5  6  7  8  9  10  Další   Poslední