Veřejné prostory Prahy 10

O službě MMS - podněty

Zásluhu na vzhledu veřejných ploch Prahy 10 mají především všichni její obyvatelé a návštěvníci. Včasným upozorněním na zjištěnou závadu je možné předejít větším problémům v budoucnu a někdy i úrazům (např. nahlášením rozbitého herního prvku na dětském hřišti).

Jak na to

Nejjednoduší je vložit svůj podnět rovnou zde. Máte ovšem možnost také zaslat snímek a popis závady na adresu elektronické pošty mms@praha10.cz nebo formou MMS na telefonní číslo 736 499 364. Doručený příspěvek bude zaevidován a v případě, že se týká řešené problematiky (čistota, údržba zeleně, závady na dětských hřištích, poškozený uliční mobiliář apod.), a je doplněn fotografií místa závady, i vyobrazen v seznamu hlášených závad. Zviditelnění podnětu je provedeno na základě schválení administrátora. V případě, že u zveřejněného podnětu chcete uvádět své jméno, doplňte v textu souhlas se zveřejněním. V opačném případě bude podnět zviditelněn bez jména pisatele. Veškeré podněty budou prověřeny pracovníky odboru životního prostředí, dopravy a rozvoje, kteří v uveřejněném komentáři sdělí způsob řešení problému. 

Chcete-li vložit vlastní příspěvek, prosím přihlaste se, pokud nejste registrovaní a nechcete být, použijte jako jméno a heslo "mms".

Přihlášení k portálu

Registrace

Chcete-li vložit vlastní příspěvek, prosím přihlaste se, pokud nejste registrovaní a nechcete být, uveďte jako jméno a heslo "mms".

Uživatelské jméno:

Heslo:

Přihlásit

Zadání a sledování podnětů

Vaše MMS » znečištění veřejných ploch » Detaily MMS
  

Znečištění kolem sběrných nádob, ul. Tuchorazská

Datum vytvoření:

08.06.2020

Adresa:

Tuchorazská

Stav:

Vyřešeno

Řešitel:

Kunt

Kategorie:

znečištění veřejných ploch

Čtvrť:

Malešice

Popis:

Dobrý den,

prosím o zajištění úklidu u kontejnerů na konci ulice Tuchorazská. Dnes bylo u modrých kontejnerů tolik pytlů s odpadky, že se k nim nebylo možné dostat - zaplnily 1 kontejner a ještě část zbývá. Tu ale nemám již zájem uklízet - je nutné mít lopatu ap. Ve spojení se zaparkovanými vozidly a výměnou kabelů pravděpodobně kontejnery nebyly vůbec vyvezeny. Také se stává, že popeláři auta obloží pytly s odpadem, aby řidiče potrestali.

Děkuji.



Řešení:

Odpad v okolí nádob byl odstraněn.

Nejnovější podněty

Malešice
Vosí hnízdo, Malešický park
Datum vytvoření: 22.07.2020
Stav: Vyřešeno
Malešice
Znečištění přístřešku zastávky BUS Hostýnská
Datum vytvoření: 20.07.2020
Stav: Předáno jinam
Malešice
Skládka u kontejnerů v ul. Nad Úžlabinou
Datum vytvoření: 20.07.2020
Stav: Vyřešeno
Malešice
Skládka při ul. Bydžovského
Datum vytvoření: 15.07.2020
Stav: Vyřešeno
Malešice
Mrtvý ježek na ulici Počernická
Datum vytvoření: 06.07.2020
Stav: Vyřešeno
Malešice
Mobilní WC u dětského hřiště v Malešickém parku
Datum vytvoření: 03.07.2020
Stav: Řeší se
Malešice
Poškozený herní prvek, ul. Přistoupimská
Datum vytvoření: 26.06.2020
Stav: Vyřešeno
Malešice
Stav hřiště, ul. V Úžlabině
Datum vytvoření: 19.06.2020
Stav: Vyřešeno
Malešice
Vzrostlý plevel, ul. U Tvrze
Datum vytvoření: 17.06.2020
Stav: Vyřešeno
Strana 1 z 9První   Předchozí   [1]  2  3  4  5  6  7  8  9  Další   Poslední