Veřejné prostory Prahy 10

O službě MMS - podněty

Zásluhu na vzhledu veřejných ploch Prahy 10 mají především všichni její obyvatelé a návštěvníci. Včasným upozorněním na zjištěnou závadu je možné předejít větším problémům v budoucnu a někdy i úrazům (např. nahlášením rozbitého herního prvku na dětském hřišti).

Jak na to

Nejjednoduší je vložit svůj podnět rovnou zde. Máte ovšem možnost také zaslat snímek a popis závady na adresu elektronické pošty mms@praha10.cz nebo formou MMS na telefonní číslo 736 499 364. Doručený příspěvek bude zaevidován a v případě, že se týká řešené problematiky (čistota, údržba zeleně, závady na dětských hřištích, poškozený uliční mobiliář apod.), a je doplněn fotografií místa závady, i vyobrazen v seznamu hlášených závad. Zviditelnění podnětu je provedeno na základě schválení administrátora. V případě, že u zveřejněného podnětu chcete uvádět své jméno, doplňte v textu souhlas se zveřejněním. V opačném případě bude podnět zviditelněn bez jména pisatele. Veškeré podněty budou prověřeny pracovníky odboru životního prostředí, dopravy a rozvoje, kteří v uveřejněném komentáři sdělí způsob řešení problému. 

Chcete-li vložit vlastní příspěvek, prosím přihlaste se, pokud nejste registrovaní a nechcete být, použijte jako jméno a heslo "mms".

Přihlášení k portálu

Registrace

Chcete-li vložit vlastní příspěvek, prosím přihlaste se, pokud nejste registrovaní a nechcete být, uveďte jako jméno a heslo "mms".

Uživatelské jméno:

Heslo:

Přihlásit

Zadání a sledování podnětů

Vaše MMS » znečištění veřejných ploch » Detaily MMS
  

Skládka v ul. U Trati

Datum vytvoření:

02.06.2020

Adresa:

U Trati

Stav:

Vyřešeno

Řešitel:

Kratochvíl

Kategorie:

znečištění veřejných ploch

Čtvrť:

Strašnice

Popis:

Dobrý den,

Jak jsem dnes sděloval na osobní návštěvě na Vašem odboru, oznamuji opět černou skládku v ul. U trati – u garáží na okraji zářezu železniční tratě naproti parkovišti před areálem PSK Union. Odpad je tentokrát přímo před jednou z garáží. Jedná se o nějaké skříně, staré nádobí, knihy, korespondence a další věci a dokumenty osobního charakteru. Část je také naházena do svahu k železniční trati.
Je to zde – https://mapy.cz/s/mepobesofe
Zasílám foto v příloze. Opět předem děkuji za případnou pomoc při úklidu.

Dle osobních dokumentů se mi podařilo identifikovat původce odpadu, po konzultaci s Ing. Tomášem Noskem a přítomnou právničkou na Vašem odboru jsme dospěli k názoru, že to dotyčné bohužel nelze prokázat a proto jsem podnět na prošetření nepodával.

S pozdravem,

J.H.

Řešení:

Skládka byla z místa odstraněna.

Nejnovější podněty

Strašnice
Lampa nesvítí v ulici Brigádníků
Datum vytvoření: 28.09.2020
Stav: Přijato
Strašnice
Poškozená vozovka, ul. Saratovská
Datum vytvoření: 25.09.2020
Stav: Předáno jinam
Strašnice
Skládka v ul. Vykáňská
Datum vytvoření: 25.09.2020
Stav: Řeší se
Strašnice
Propadlina v chodníku, Jiráskova alej
Datum vytvoření: 23.09.2020
Stav: Předáno jinam
Strašnice
Proschlá lípa, rozpadlá zídka, ul. Železniční
Datum vytvoření: 15.09.2020
Stav: Přijato
Strašnice
Uschlý strom, ul. Molitorovská
Datum vytvoření: 07.09.2020
Stav: Přijato
Strašnice
Lavičky u metra Strašnická
Datum vytvoření: 05.09.2020
Stav: Vyřešeno
Strašnice
V ulici Oravská jsou 2 autovraky, takže ještě 1
Datum vytvoření: 03.09.2020
Stav: Vyřešeno
Strašnice
Přerostlá zeleň, ul. Oravská
Datum vytvoření: 02.09.2020
Stav: Řeší se
Strana 1 z 20První   Předchozí   [1]  2  3  4  5  6  7  8  9  10  Další   Poslední