Veřejné prostory Prahy 10

O službě MMS - podněty

Zásluhu na vzhledu veřejných ploch Prahy 10 mají především všichni její obyvatelé a návštěvníci. Včasným upozorněním na zjištěnou závadu je možné předejít větším problémům v budoucnu a někdy i úrazům (např. nahlášením rozbitého herního prvku na dětském hřišti).

Jak na to

Nejjednoduší je vložit svůj podnět rovnou zde. Máte ovšem možnost také zaslat snímek a popis závady na adresu elektronické pošty mms@praha10.cz nebo formou MMS na telefonní číslo 736 499 364. Doručený příspěvek bude zaevidován a v případě, že se týká řešené problematiky (čistota, údržba zeleně, závady na dětských hřištích, poškozený uliční mobiliář apod.), a je doplněn fotografií místa závady, i vyobrazen v seznamu hlášených závad. Zviditelnění podnětu je provedeno na základě schválení administrátora. V případě, že u zveřejněného podnětu chcete uvádět své jméno, doplňte v textu souhlas se zveřejněním. V opačném případě bude podnět zviditelněn bez jména pisatele. Veškeré podněty budou prověřeny pracovníky odboru životního prostředí, dopravy a rozvoje, kteří v uveřejněném komentáři sdělí způsob řešení problému. 

Chcete-li vložit vlastní příspěvek, prosím přihlaste se, pokud nejste registrovaní a nechcete být, použijte jako jméno a heslo "mms".

Přihlášení k portálu

Registrace

Chcete-li vložit vlastní příspěvek, prosím přihlaste se, pokud nejste registrovaní a nechcete být, uveďte jako jméno a heslo "mms".

Uživatelské jméno:

Heslo:

Přihlásit

Zadání a sledování podnětů

Vaše MMS » závada na dětském hřišti či sportovišti » Detaily MMS
  

Poškozená branka na hřišti, ul. Ruská - Dukelská

Datum vytvoření:

01.06.2020

Adresa:

Dukelská

Stav:

Vyřešeno

Řešitel:

Uher

Kategorie:

závada na dětském hřišti či sportovišti

Čtvrť:

Vršovice

Popis:

Dobrý den, na adrese Ruská 533/126 Praha 10 je hřiště přímo za barákem, jsou zde rozbitá vrátka. S pozdravem M. K.

Řešení:

Vrátka byla opravena.
Děkuji za podnět.

Nejnovější podněty

Vršovice
Odpad u kontejneru na komunální odpad - ul. Bulharská 14
Datum vytvoření: 19.04.2021
Stav: Přijato
Vršovice
Nečistoty v ul. Volyňská
Datum vytvoření: 17.04.2021
Stav: Přijato
Vršovice
Danneruv park - Úklid psích exkrementů
Datum vytvoření: 16.04.2021
Stav: Vyřešeno
Vršovice
Nedostatečné vyvážení popelnic na třídený odpad, ul. Vladivostocká
Datum vytvoření: 15.04.2021
Stav: Přijato
Vršovice
Opakovaně přeplněné kontejnery na tříděný odpad
Datum vytvoření: 29.03.2021
Stav: Přijato
Vršovice
Poškozená houpačka, ul. Kavkazská
Datum vytvoření: 29.03.2021
Stav: Přijato
Vršovice
Poškozený chodník, ul. Amurská
Datum vytvoření: 29.03.2021
Stav: Přijato
Vršovice
Okolí stadionu Slavie
Datum vytvoření: 27.03.2021
Stav: Přijato
Vršovice
nepořádek - hřiště Jakutská
Datum vytvoření: 26.03.2021
Stav: Přijato
Strana 1 z 19První   Předchozí   [1]  2  3  4  5  6  7  8  9  10  Další   Poslední