Veřejné prostory Prahy 10

O službě MMS - podněty

Zásluhu na vzhledu veřejných ploch Prahy 10 mají především všichni její obyvatelé a návštěvníci. Včasným upozorněním na zjištěnou závadu je možné předejít větším problémům v budoucnu a někdy i úrazům (např. nahlášením rozbitého herního prvku na dětském hřišti).

Jak na to

Nejjednoduší je vložit svůj podnět rovnou zde. Máte ovšem možnost také zaslat snímek a popis závady na adresu elektronické pošty mms@praha10.cz nebo formou MMS na telefonní číslo 736 499 364. Doručený příspěvek bude zaevidován a v případě, že se týká řešené problematiky (čistota, údržba zeleně, závady na dětských hřištích, poškozený uliční mobiliář apod.), a je doplněn fotografií místa závady, i vyobrazen v seznamu hlášených závad. Zviditelnění podnětu je provedeno na základě schválení administrátora. V případě, že u zveřejněného podnětu chcete uvádět své jméno, doplňte v textu souhlas se zveřejněním. V opačném případě bude podnět zviditelněn bez jména pisatele. Veškeré podněty budou prověřeny pracovníky odboru životního prostředí, dopravy a rozvoje, kteří v uveřejněném komentáři sdělí způsob řešení problému. 

Chcete-li vložit vlastní příspěvek, prosím přihlaste se, pokud nejste registrovaní a nechcete být, použijte jako jméno a heslo "mms".

Přihlášení k portálu

Registrace

Chcete-li vložit vlastní příspěvek, prosím přihlaste se, pokud nejste registrovaní a nechcete být, uveďte jako jméno a heslo "mms".

Uživatelské jméno:

Heslo:

Přihlásit

Zadání a sledování podnětů

Vaše MMS » ostatní (výše nespecifikované podněty) » Detaily MMS
  

Otevřený poklop, nekvalitně zasypaný výkop, ul. Novostrašnická

Datum vytvoření:

28.05.2020

Adresa:

V Olšinách, v zeleni naproti vstupu do Atrium House

Stav:

Přijato

Řešitel:

Kupková

Kategorie:

ostatní (výše nespecifikované podněty)

Čtvrť:

Strašnice

Popis:

Dobrý den,připomínka navazuje na dříve řešený problém "Nezajištěný výkop, ul. Novostrašnická, Datum vytvoření: 08.11.2019". Výkop je sice již zasypán, ale vykazuje díry v přilehlém betonu a dále je otevřený poklop od vodovodního uzávěru - viz foto.

Nejnovější podněty

Strašnice
Poničená info tabulka, ul. V Olšinách
Datum vytvoření: 30.07.2020
Stav: Řeší se
Strašnice
Autovrak / Brigádníků
Datum vytvoření: 23.07.2020
Stav: Předáno jinam
Strašnice
Pítka v parku V Olšinách
Datum vytvoření: 22.07.2020
Stav: Vyřešeno
Strašnice
Uschlé břízy, ul. Nučická
Datum vytvoření: 22.07.2020
Stav: Přijato
Strašnice
Propadlý kanál v ulici Brigádníků
Datum vytvoření: 02.07.2020
Stav: Předáno jinam
Strašnice
Chybějící houpačka, park Jiřího Karena
Datum vytvoření: 01.07.2020
Stav: Vyřešeno
Strašnice
Polouschlý ořešák, ul. Štěchovická
Datum vytvoření: 27.06.2020
Stav: Přijato
Strašnice
Poškozená houpačka, ul. Pod Hotelem
Datum vytvoření: 26.06.2020
Stav: Vyřešeno
Strašnice
Postel na chodníku, ul. Sečská
Datum vytvoření: 23.06.2020
Stav: Vyřešeno
Strana 1 z 22První   Předchozí   [1]  2  3  4  5  6  7  8  9  10  Další   Poslední