Veřejné prostory Prahy 10

O službě MMS - podněty

Zásluhu na vzhledu veřejných ploch Prahy 10 mají především všichni její obyvatelé a návštěvníci. Včasným upozorněním na zjištěnou závadu je možné předejít větším problémům v budoucnu a někdy i úrazům (např. nahlášením rozbitého herního prvku na dětském hřišti).

Jak na to

Nejjednoduší je vložit svůj podnět rovnou zde. Máte ovšem možnost také zaslat snímek a popis závady na adresu elektronické pošty mms@praha10.cz nebo formou MMS na telefonní číslo 736 499 364. Doručený příspěvek bude zaevidován a v případě, že se týká řešené problematiky (čistota, údržba zeleně, závady na dětských hřištích, poškozený uliční mobiliář apod.), a je doplněn fotografií místa závady, i vyobrazen v seznamu hlášených závad. Zviditelnění podnětu je provedeno na základě schválení administrátora. V případě, že u zveřejněného podnětu chcete uvádět své jméno, doplňte v textu souhlas se zveřejněním. V opačném případě bude podnět zviditelněn bez jména pisatele. Veškeré podněty budou prověřeny pracovníky odboru životního prostředí, dopravy a rozvoje, kteří v uveřejněném komentáři sdělí způsob řešení problému. 

Chcete-li vložit vlastní příspěvek, prosím přihlaste se, pokud nejste registrovaní a nechcete být, použijte jako jméno a heslo "mms".

Přihlášení k portálu

Registrace

Chcete-li vložit vlastní příspěvek, prosím přihlaste se, pokud nejste registrovaní a nechcete být, uveďte jako jméno a heslo "mms".

Uživatelské jméno:

Heslo:

Přihlásit

Zadání a sledování podnětů

Vaše MMS » problém s veřejným osvětlením » Detaily MMS
  

Neosvětlená ulice, ul. U Hranic

Datum vytvoření:

25.05.2020

Adresa:

U Hranic 13, 1000 00 Praha 10

Stav:

Vyřešeno

Řešitel:

Strnad

Kategorie:

problém s veřejným osvětlením

Čtvrť:

Strašnice

Popis:

Ve večerních hodinách (kolem 22 hod ) nesvítí žádná lampa na ulici U Hranic. Je nepříjemné se v tuto dobu vracet domů z práce. Podotýkám, že tyto lampy, na celé ulici, svítí nesmyslně přes den (momentálně i teď ve 14:52 hod.) Děkuju za vyřešení. Přeji hezký den.

Řešení:

Veřejné osvětlení (VO) v ulici U Hranic nesvítilo, protože v ulici Na Hroudě byla kabelová porucha u VO. Oprava VO se provádí při rozsvíceném VO. VO v ulici U Hranic je ve vlastnictví hl. m. Prahy (HMP). Pro HMP VO spravuje a zajišťuje opravy firma Technologie Praha. Problém s VO se může hlásit na dispečink Technologie Praha – https://thmp.cz/jak-si-zaridit/hlaseni-poruch

Nejnovější podněty

Strašnice
Doupě, ul. Mrštíkova
Datum vytvoření: 01.12.2021
Stav: Vyřešeno
Strašnice
Znečištění u lavičky, ul. Průběžná
Datum vytvoření: 29.11.2021
Stav: Vyřešeno
Strašnice
Znečištěné prostranství při ul. Ke Strašnické
Datum vytvoření: 01.12.2021
Stav: Přijato
Strašnice
Skládka v lese při ul. Sazečská
Datum vytvoření: 29.11.2021
Stav: Řeší se
Strašnice
Znečištěné ulice
Datum vytvoření: 24.11.2021
Stav: Přijato
Strašnice
Prostranství za domem Černokostelecká 17-21
Datum vytvoření: 15.11.2021
Stav: Přijato
Strašnice
Nesvítí lampy na sloupech č. 005218 a 005219
Datum vytvoření: 15.11.2021
Stav: Přijato
Strašnice
Poškozený herní prvek, ul. Pod Hotelem
Datum vytvoření: 08.11.2021
Stav: Řeší se
Strašnice
Skládka odpadů na trávníku vedle kontejnerů, ul. Rembrandtova
Datum vytvoření: 07.11.2021
Stav: Přijato
Strana 1 z 27První   Předchozí   [1]  2  3  4  5  6  7  8  9  10  Další   Poslední