Veřejné prostory Prahy 10

O službě MMS - podněty

Zásluhu na vzhledu veřejných ploch Prahy 10 mají především všichni její obyvatelé a návštěvníci. Včasným upozorněním na zjištěnou závadu je možné předejít větším problémům v budoucnu a někdy i úrazům (např. nahlášením rozbitého herního prvku na dětském hřišti).

Jak na to

Nejjednoduší je vložit svůj podnět rovnou zde. Máte ovšem možnost také zaslat snímek a popis závady na adresu elektronické pošty mms@praha10.cz nebo formou MMS na telefonní číslo 736 499 364. Doručený příspěvek bude zaevidován a v případě, že se týká řešené problematiky (čistota, údržba zeleně, závady na dětských hřištích, poškozený uliční mobiliář apod.), a je doplněn fotografií místa závady, i vyobrazen v seznamu hlášených závad. Zviditelnění podnětu je provedeno na základě schválení administrátora. V případě, že u zveřejněného podnětu chcete uvádět své jméno, doplňte v textu souhlas se zveřejněním. V opačném případě bude podnět zviditelněn bez jména pisatele. Veškeré podněty budou prověřeny pracovníky odboru životního prostředí, dopravy a rozvoje, kteří v uveřejněném komentáři sdělí způsob řešení problému. 

Chcete-li vložit vlastní příspěvek, prosím přihlaste se, pokud nejste registrovaní a nechcete být, použijte jako jméno a heslo "mms".

Přihlášení k portálu

Registrace

Chcete-li vložit vlastní příspěvek, prosím přihlaste se, pokud nejste registrovaní a nechcete být, uveďte jako jméno a heslo "mms".

Uživatelské jméno:

Heslo:

Přihlásit

Zadání a sledování podnětů

Vaše MMS » závada v údržbě zeleně » Detaily MMS
  

Nahnutá ohrádka vysazeného stromu, ul. Černokostelecká

Datum vytvoření:

25.05.2020

Adresa:

Černokostelecká

Stav:

Vyřešeno

Řešitel:

Kupková

Kategorie:

závada v údržbě zeleně

Čtvrť:

Strašnice

Popis:

Dobrý den,

relativně nedávno byly na rohu Černokostelecké a Dětské ulice (viz mapa a obrázek) vysazeny tři hlohy bílé. Bohužel jeden z nich má vyvrácenou ohrádku a bojím se, že bez její opravy nepřežije.

Myslíte, že budete tak laskaví a vyšlete někoho, kdo by strom zachránil než bude pozdě? V dnešní době je každý strom ve městě potřebný a speciálně v naší lokalitě je to v létě jak na Sahaře, takže jsme za každý živý strom opravdu rádi.

Velice děkuji za ochotu a přeji hezký den,

s pozdravem M.Š.

Řešení:

Dřevina má opravené kotvení a je narovnaná.

Nejnovější podněty

Strašnice
Poškozená ulička a potřebné osvětlení, ul. Pod Strašnickou ivnicí
Datum vytvoření: 13.06.2021
Stav: Přijato
Strašnice
Odstavené vozidlo, ul. Dětská
Datum vytvoření: 09.06.2021
Stav: Předáno jinam
Strašnice
Neposečené plochy, ul. V Olšinách
Datum vytvoření: 26.05.2021
Stav: Vyřešeno
Strašnice
Odstavené vozidlo bez SPZ, ul. V Předpolí
Datum vytvoření: 24.05.2021
Stav: Předáno jinam
Strašnice
Stav plochy při ul. Saratovská
Datum vytvoření: 21.05.2021
Stav: Řeší se
Strašnice
Odstavené vozidlo v ul. Jirenská
Datum vytvoření: 21.05.2021
Stav: Přijato
Strašnice
Nedostatek na dětském hřišti v ul. Pod Strání
Datum vytvoření: 18.05.2021
Stav: Vyřešeno
Strašnice
Parkování na zeleni/chodníku, ul. Novostrašnická
Datum vytvoření: 17.05.2021
Stav: Vyřešeno
Strašnice
Hřiště u ZŠ Brigádníků
Datum vytvoření: 17.05.2021
Stav: Vyřešeno
Strana 1 z 24První   Předchozí   [1]  2  3  4  5  6  7  8  9  10  Další   Poslední