Veřejné prostory Prahy 10

O službě MMS - podněty

Zásluhu na vzhledu veřejných ploch Prahy 10 mají především všichni její obyvatelé a návštěvníci. Včasným upozorněním na zjištěnou závadu je možné předejít větším problémům v budoucnu a někdy i úrazům (např. nahlášením rozbitého herního prvku na dětském hřišti).

Jak na to

Nejjednoduší je vložit svůj podnět rovnou zde. Máte ovšem možnost také zaslat snímek a popis závady na adresu elektronické pošty mms@praha10.cz nebo formou MMS na telefonní číslo 736 499 364. Doručený příspěvek bude zaevidován a v případě, že se týká řešené problematiky (čistota, údržba zeleně, závady na dětských hřištích, poškozený uliční mobiliář apod.), a je doplněn fotografií místa závady, i vyobrazen v seznamu hlášených závad. Zviditelnění podnětu je provedeno na základě schválení administrátora. V případě, že u zveřejněného podnětu chcete uvádět své jméno, doplňte v textu souhlas se zveřejněním. V opačném případě bude podnět zviditelněn bez jména pisatele. Veškeré podněty budou prověřeny pracovníky odboru životního prostředí, dopravy a rozvoje, kteří v uveřejněném komentáři sdělí způsob řešení problému. 

Chcete-li vložit vlastní příspěvek, prosím přihlaste se, pokud nejste registrovaní a nechcete být, použijte jako jméno a heslo "mms".

Přihlášení k portálu

Registrace

Chcete-li vložit vlastní příspěvek, prosím přihlaste se, pokud nejste registrovaní a nechcete být, uveďte jako jméno a heslo "mms".

Uživatelské jméno:

Heslo:

Přihlásit

Zadání a sledování podnětů

Vaše MMS » závada v údržbě zeleně » Detaily MMS
  

Přerostlé keře a uschlý strom, ul. V Úžlabině

Datum vytvoření:

17.05.2020

Adresa:

Praha 10 - Strašnice, V Úžlabině mezi č. 2055 a vilkou čp. 884 (MŠ Čiperka)

Stav:

Vyřešeno

Řešitel:

Kupková

Kategorie:

závada v údržbě zeleně

Čtvrť:

Strašnice

Popis:

Už hodně přerostlé keře, které zasahují do chodníku. Jsou v nich prorostlé i plané růže s ostrými trny. Zároveň za těmito keři stojí úplně uschlá bříza, u které hrozí, že při větru budou opadávat větve, nebo spadne celá. Je zde tedy nebezpečí pro chodce i pro zaparkovaná auta.

Předem děkujeme za úpravu zeleně a pokud možno pokácení uschlé břízy - za výbor SVJ V Úžlabině 2055-2057, Praha 10 - J. P.

Řešení:

Keřové porosty byly ořezány, uschlý strom byl pokácen.

Nejnovější podněty

Strašnice
nepořádek za školkou, ul. Dvouletky
Datum vytvoření: 24.06.2021
Stav: Přijato
Strašnice
Ucpaný odtok dešťové vody, ul. Na Spádu
Datum vytvoření: 22.06.2021
Stav: Přijato
Strašnice
Zeleň zasahující do chodníků
Datum vytvoření: 18.06.2021
Stav: Přijato
Strašnice
Poškozená ulička a potřebné osvětlení, ul. Pod Strašnickou ivnicí
Datum vytvoření: 13.06.2021
Stav: Přijato
Strašnice
Odstavené vozidlo, ul. Dětská
Datum vytvoření: 09.06.2021
Stav: Předáno jinam
Strašnice
Neposečené plochy, ul. V Olšinách
Datum vytvoření: 26.05.2021
Stav: Vyřešeno
Strašnice
Odstavené vozidlo bez SPZ, ul. V Předpolí
Datum vytvoření: 24.05.2021
Stav: Předáno jinam
Strašnice
Stav plochy při ul. Saratovská
Datum vytvoření: 21.05.2021
Stav: Řeší se
Strašnice
Odstavené vozidlo v ul. Jirenská
Datum vytvoření: 21.05.2021
Stav: Přijato
Strana 1 z 24První   Předchozí   [1]  2  3  4  5  6  7  8  9  10  Další   Poslední