Veřejné prostory Prahy 10

O službě MMS - podněty

Zásluhu na vzhledu veřejných ploch Prahy 10 mají především všichni její obyvatelé a návštěvníci. Včasným upozorněním na zjištěnou závadu je možné předejít větším problémům v budoucnu a někdy i úrazům (např. nahlášením rozbitého herního prvku na dětském hřišti).

Jak na to

Nejjednoduší je vložit svůj podnět rovnou zde. Máte ovšem možnost také zaslat snímek a popis závady na adresu elektronické pošty mms@praha10.cz nebo formou MMS na telefonní číslo 736 499 364. Doručený příspěvek bude zaevidován a v případě, že se týká řešené problematiky (čistota, údržba zeleně, závady na dětských hřištích, poškozený uliční mobiliář apod.), a je doplněn fotografií místa závady, i vyobrazen v seznamu hlášených závad. Zviditelnění podnětu je provedeno na základě schválení administrátora. V případě, že u zveřejněného podnětu chcete uvádět své jméno, doplňte v textu souhlas se zveřejněním. V opačném případě bude podnět zviditelněn bez jména pisatele. Veškeré podněty budou prověřeny pracovníky odboru životního prostředí, dopravy a rozvoje, kteří v uveřejněném komentáři sdělí způsob řešení problému. 

Chcete-li vložit vlastní příspěvek, prosím přihlaste se, pokud nejste registrovaní a nechcete být, použijte jako jméno a heslo "mms".

Přihlášení k portálu

Registrace

Chcete-li vložit vlastní příspěvek, prosím přihlaste se, pokud nejste registrovaní a nechcete být, uveďte jako jméno a heslo "mms".

Uživatelské jméno:

Heslo:

Přihlásit

Zadání a sledování podnětů

Vaše MMS » závada na dětském hřišti či sportovišti » Detaily MMS
  

Poškozený herní prvek, ul. Pod Rapidem

Datum vytvoření:

19.05.2020

Adresa:

Pod Rapidem

Stav:

Řeší se

Řešitel:

Uher

Kategorie:

závada na dětském hřišti či sportovišti

Čtvrť:

Vinohrady

Popis:

Dobry den, v parku Pod Rapidem jsme dnes narazili na rozbity zebrik. Hezky den!

Řešení:

Předáno k opravě. Děkuji za podnět.

Nejnovější podněty

Vinohrady
Nepořádek v parku Pod Rapidem
Datum vytvoření: 25.05.2020
Stav: Vyřešeno
Vinohrady
Závady na hřišti v Bezručových sadech
Datum vytvoření: 17.05.2020
Stav: Vyřešeno
Vinohrady
Střepy na hřišti, ul. Slovenská
Datum vytvoření: 11.05.2020
Stav: Vyřešeno
Vinohrady
Poškozená branka hřiště v ul. Slovenská
Datum vytvoření: 24.02.2020
Stav: Řeší se
Vinohrady
počmaraná mapa Prahy 10
Datum vytvoření: 03.02.2020
Stav: Řeší se
Vinohrady
Odstavené vozidlo v ul. Estonská
Datum vytvoření: 27.09.2019
Stav: Vyřešeno
Vinohrady
Nálety v chodníku, ul. Ruská
Datum vytvoření: 09.08.2019
Stav: Vyřešeno
Vinohrady
Poškozený chodník, ul. Ruská x Benešovská
Datum vytvoření: 20.05.2019
Stav: Předáno jinam
Vinohrady
Poškozený herní prvek, Bezručovy sady
Datum vytvoření: 10.05.2019
Stav: Vyřešeno
Strana 1 z 3První   Předchozí   [1]  2  3  Další   Poslední