Veřejné prostory Prahy 10

O službě MMS - podněty

Zásluhu na vzhledu veřejných ploch Prahy 10 mají především všichni její obyvatelé a návštěvníci. Včasným upozorněním na zjištěnou závadu je možné předejít větším problémům v budoucnu a někdy i úrazům (např. nahlášením rozbitého herního prvku na dětském hřišti).

Jak na to

Nejjednoduší je vložit svůj podnět rovnou zde. Máte ovšem možnost také zaslat snímek a popis závady na adresu elektronické pošty mms@praha10.cz nebo formou MMS na telefonní číslo 736 499 364. Doručený příspěvek bude zaevidován a v případě, že se týká řešené problematiky (čistota, údržba zeleně, závady na dětských hřištích, poškozený uliční mobiliář apod.), a je doplněn fotografií místa závady, i vyobrazen v seznamu hlášených závad. Zviditelnění podnětu je provedeno na základě schválení administrátora. V případě, že u zveřejněného podnětu chcete uvádět své jméno, doplňte v textu souhlas se zveřejněním. V opačném případě bude podnět zviditelněn bez jména pisatele. Veškeré podněty budou prověřeny pracovníky odboru životního prostředí, dopravy a rozvoje, kteří v uveřejněném komentáři sdělí způsob řešení problému. 

Chcete-li vložit vlastní příspěvek, prosím přihlaste se, pokud nejste registrovaní a nechcete být, použijte jako jméno a heslo "mms".

Přihlášení k portálu

Registrace

Chcete-li vložit vlastní příspěvek, prosím přihlaste se, pokud nejste registrovaní a nechcete být, uveďte jako jméno a heslo "mms".

Uživatelské jméno:

Heslo:

Přihlásit

Zadání a sledování podnětů

Vaše MMS » závada na dětském hřišti či sportovišti » Detaily MMS
  

Závady na sportovišti, ul. U Krbu

Datum vytvoření:

17.05.2020

Adresa:

U Krbu

Stav:

Vyřešeno

Řešitel:

Uher

Kategorie:

závada na dětském hřišti či sportovišti

Čtvrť:

Malešice

Popis:

Poničené vybavení, dveře a nepořádek. Multifunkční hřiště v ulici U Krbu.
50.0834684N, 14.4948676E

Řešení:

Závady budou opraveny. Děkuji za podnět.

Nejnovější podněty

Malešice
Přerostlé stromy, ul. Počernická
Datum vytvoření: 24.05.2020
Stav: Předáno jinam
Malešice
Neporiadok v Malesickom parku nad detskym ihriskom
Datum vytvoření: 24.05.2020
Stav: Vyřešeno
Malešice
Odpadky v zeleni, ul. Nad Úžlabinou
Datum vytvoření: 19.05.2020
Stav: Přijato
Malešice
Poškozená podpěrná konstrukce stromu - vyvrácený strom
Datum vytvoření: 12.05.2020
Stav: Přijato
Malešice
Chodník před domem, Přistoupimská
Datum vytvoření: 04.05.2020
Stav: Přijato
Malešice
Skládka v ul. Podle Trati
Datum vytvoření: 29.04.2020
Stav: Přijato
Malešice
oprava vozovky
Datum vytvoření: 21.04.2020
Stav: Vyřešeno
Malešice
Přeplněné koše, Malešický les
Datum vytvoření: 20.04.2020
Stav: Vyřešeno
Malešice
Znečištění veřejného prostranství při ul. Skřivanská
Datum vytvoření: 29.03.2020
Stav: Vyřešeno
Strana 1 z 8První   Předchozí   [1]  2  3  4  5  6  7  8  Další   Poslední