Veřejné prostory Prahy 10

O službě MMS - podněty

Zásluhu na vzhledu veřejných ploch Prahy 10 mají především všichni její obyvatelé a návštěvníci. Včasným upozorněním na zjištěnou závadu je možné předejít větším problémům v budoucnu a někdy i úrazům (např. nahlášením rozbitého herního prvku na dětském hřišti).

Jak na to

Nejjednoduší je vložit svůj podnět rovnou zde. Máte ovšem možnost také zaslat snímek a popis závady na adresu elektronické pošty mms@praha10.cz nebo formou MMS na telefonní číslo 736 499 364. Doručený příspěvek bude zaevidován a v případě, že se týká řešené problematiky (čistota, údržba zeleně, závady na dětských hřištích, poškozený uliční mobiliář apod.), a je doplněn fotografií místa závady, i vyobrazen v seznamu hlášených závad. Zviditelnění podnětu je provedeno na základě schválení administrátora. V případě, že u zveřejněného podnětu chcete uvádět své jméno, doplňte v textu souhlas se zveřejněním. V opačném případě bude podnět zviditelněn bez jména pisatele. Veškeré podněty budou prověřeny pracovníky odboru životního prostředí, dopravy a rozvoje, kteří v uveřejněném komentáři sdělí způsob řešení problému. 

Chcete-li vložit vlastní příspěvek, prosím přihlaste se, pokud nejste registrovaní a nechcete být, použijte jako jméno a heslo "mms".

Přihlášení k portálu

Registrace

Chcete-li vložit vlastní příspěvek, prosím přihlaste se, pokud nejste registrovaní a nechcete být, uveďte jako jméno a heslo "mms".

Uživatelské jméno:

Heslo:

Přihlásit

Zadání a sledování podnětů

Vaše MMS » znečištění veřejných ploch » Detaily MMS
  

Skládka v ul. Jasmínová

Datum vytvoření:

15.05.2020

Adresa:

Jasmínová 13

Stav:

Přijato

Řešitel:

Kratochvíl

Kategorie:

znečištění veřejných ploch

Čtvrť:

Záběhlice

Popis:

Opet prosime o odstraneni skladky pred domem Jasminova 13!!Dekuji V.

Nejnovější podněty

Záběhlice
Skládka u domu Záběhlická 47
Datum vytvoření: 15.05.2020
Stav: Přijato
Záběhlice
Rozpadající se opěrná zeď, ul. K Vodě
Datum vytvoření: 05.05.2020
Stav: Vyřešeno
Záběhlice
Skládka v ul. Záběhlická.
Datum vytvoření: 05.05.2020
Stav: Vyřešeno
Záběhlice
Skládka v ul. Záběhlická
Datum vytvoření: 27.04.2020
Stav: Vyřešeno
Záběhlice
Přeplněný koš, ul. K Prádelně
Datum vytvoření: 27.04.2020
Stav: Vyřešeno
Záběhlice
Nové prostranství před OC Cíl - údržba
Datum vytvoření: 27.04.2020
Stav: Vyřešeno
Záběhlice
Odpadky kolem lavičky, ul. V Korytech
Datum vytvoření: 19.04.2020
Stav: Vyřešeno
Záběhlice
Odpadky v ul. Za Návsí
Datum vytvoření: 22.03.2020
Stav: Vyřešeno
Záběhlice
Zredukování keřů, ul. Mečíková
Datum vytvoření: 15.03.2020
Stav: Vyřešeno
Strana 1 z 14První   Předchozí   [1]  2  3  4  5  6  7  8  9  10  Další   Poslední