Veřejné prostory Prahy 10

O službě MMS - podněty

Zásluhu na vzhledu veřejných ploch Prahy 10 mají především všichni její obyvatelé a návštěvníci. Včasným upozorněním na zjištěnou závadu je možné předejít větším problémům v budoucnu a někdy i úrazům (např. nahlášením rozbitého herního prvku na dětském hřišti).

Jak na to

Nejjednoduší je vložit svůj podnět rovnou zde. Máte ovšem možnost také zaslat snímek a popis závady na adresu elektronické pošty mms@praha10.cz nebo formou MMS na telefonní číslo 736 499 364. Doručený příspěvek bude zaevidován a v případě, že se týká řešené problematiky (čistota, údržba zeleně, závady na dětských hřištích, poškozený uliční mobiliář apod.), a je doplněn fotografií místa závady, i vyobrazen v seznamu hlášených závad. Zviditelnění podnětu je provedeno na základě schválení administrátora. V případě, že u zveřejněného podnětu chcete uvádět své jméno, doplňte v textu souhlas se zveřejněním. V opačném případě bude podnět zviditelněn bez jména pisatele. Veškeré podněty budou prověřeny pracovníky odboru životního prostředí, dopravy a rozvoje, kteří v uveřejněném komentáři sdělí způsob řešení problému. 

Chcete-li vložit vlastní příspěvek, prosím přihlaste se, pokud nejste registrovaní a nechcete být, použijte jako jméno a heslo "mms".

Přihlášení k portálu

Registrace

Chcete-li vložit vlastní příspěvek, prosím přihlaste se, pokud nejste registrovaní a nechcete být, uveďte jako jméno a heslo "mms".

Uživatelské jméno:

Heslo:

Přihlásit

Zadání a sledování podnětů

Vaše MMS » závada v údržbě zeleně » Detaily MMS
  

zlomená větev, ul. Ukrajinská

Datum vytvoření:

14.05.2020

Adresa:

U Vršovickehého nádraží / Ukrajinská

Stav:

Vyřešeno

Řešitel:

Černická

Kategorie:

závada v údržbě zeleně

Čtvrť:

Vršovice

Popis:

V noci z 13 na 14.5 došlo k ulomení další větve ze stromu v parku na rohu ulic U Vršovického nádraží a Ukrajinská. Stalo se tak již nejméně po třetí za poslední dva roky, je štěstí, že k tomu došlo v noci a nikdo nebyl stromem zasažen.
SVJ a Družstva přiléhající k parku (U vršovického nádraží 2, 4 a 6) již několikrát upozrňovala UMČ Praha 10, MHMP a TSK na dezolátní stav parku, nejen s ohledem na stromy, ale především na chodníky zakryté vegetací a prorostlé kořeny stromů. Padající větve (i menší) stále ohrožují zaparkovaná auta, procházející chodce apod. Okraje chodníků vyčnívající do vozovky škrábou zaparkovaná auta. Pád velké větve dnes v noci je jen dalším důkazem dezolátního stavu parku, který velmi kontrastuje s opravenými parky v okolí.

Řešení:

Zlomená větev byla odstraněna.

Nejnovější podněty

Vršovice
úklid veřejných prostor, Heroldovy sady
Datum vytvoření: 28.09.2020
Stav: Přijato
Vršovice
porušování zákazu vjezdu,ohrožování chodců
Datum vytvoření: 28.09.2020
Stav: Předáno jinam
Vršovice
úklid psích exkrementů - čtyřkolka
Datum vytvoření: 24.09.2020
Stav: Vyřešeno
Vršovice
Rozbitá láhev, ul. U Vršovického nádraží
Datum vytvoření: 23.09.2020
Stav: Vyřešeno
Vršovice
pokus o úklid veřejného prostoru
Datum vytvoření: 21.09.2020
Stav: Vyřešeno
Vršovice
Poškozená lavička, ul. Bajkalská
Datum vytvoření: 16.09.2020
Stav: Vyřešeno
Vršovice
zóny parkovacího stání
Datum vytvoření: 15.09.2020
Stav: Vyřešeno
Vršovice
Traviny v chodníku, ul. Ukrajinská
Datum vytvoření: 14.09.2020
Stav: Vyřešeno
Vršovice
Propadlá vozovka Tolstého
Datum vytvoření: 02.09.2020
Stav: Vyřešeno
Strana 1 z 18První   Předchozí   [1]  2  3  4  5  6  7  8  9  10  Další   Poslední