Veřejné prostory Prahy 10

O službě MMS - podněty

Zásluhu na vzhledu veřejných ploch Prahy 10 mají především všichni její obyvatelé a návštěvníci. Včasným upozorněním na zjištěnou závadu je možné předejít větším problémům v budoucnu a někdy i úrazům (např. nahlášením rozbitého herního prvku na dětském hřišti).

Jak na to

Nejjednoduší je vložit svůj podnět rovnou zde. Máte ovšem možnost také zaslat snímek a popis závady na adresu elektronické pošty mms@praha10.cz nebo formou MMS na telefonní číslo 736 499 364. Doručený příspěvek bude zaevidován a v případě, že se týká řešené problematiky (čistota, údržba zeleně, závady na dětských hřištích, poškozený uliční mobiliář apod.), a je doplněn fotografií místa závady, i vyobrazen v seznamu hlášených závad. Zviditelnění podnětu je provedeno na základě schválení administrátora. V případě, že u zveřejněného podnětu chcete uvádět své jméno, doplňte v textu souhlas se zveřejněním. V opačném případě bude podnět zviditelněn bez jména pisatele. Veškeré podněty budou prověřeny pracovníky odboru životního prostředí, dopravy a rozvoje, kteří v uveřejněném komentáři sdělí způsob řešení problému. 

Chcete-li vložit vlastní příspěvek, prosím přihlaste se, pokud nejste registrovaní a nechcete být, použijte jako jméno a heslo "mms".

Přihlášení k portálu

Registrace

Chcete-li vložit vlastní příspěvek, prosím přihlaste se, pokud nejste registrovaní a nechcete být, uveďte jako jméno a heslo "mms".

Uživatelské jméno:

Heslo:

Přihlásit

Zadání a sledování podnětů

Vaše MMS » autovraky » Detaily MMS
  

Odstavené vozidlo, ul. Krasnojarská

Datum vytvoření:

24.03.2020

Adresa:

Krasnojarská

Stav:

Předáno jinam

Řešitel:

Kaštovský

Kategorie:

autovraky

Čtvrť:

Vršovice

Popis:

Vážení, v ulici Krasnojarská (naproti domu Krasnojarská 14) stojí delší dobu bílá dodávka, v současné době auto nemá SPZ a má rozbité levé boční okénko. V autě přespávají různé existence, které znečišťují okolí a popíjejí u večerek.

Řešení:

Podnět byl předán k prověření na městskou policii HMP.

Nejnovější podněty

Vršovice
Psí hřiště u nádraží Praha-Vršovice
Datum vytvoření: 14.03.2020
Stav: Vyřešeno
Vršovice
!Koronavirus!
Datum vytvoření: 17.03.2020
Stav: Vyřešeno
Vršovice
Znečištění u fotbalového stadionu, ul. Vladivostocká
Datum vytvoření: 17.03.2020
Stav: Přijato
Vršovice
auto bez SPZ, ul. Volyňská
Datum vytvoření: 08.03.2020
Stav: Přijato
Vršovice
Odpad na vozovce v ul. Holandská
Datum vytvoření: 02.03.2020
Stav: Vyřešeno
Vršovice
Vánoční stromky, ul. Ruská 76
Datum vytvoření: 25.02.2020
Stav: Vyřešeno
Vršovice
parkování křižovatka Petrohradská x Pod Stupni
Datum vytvoření: 24.02.2020
Stav: Vyřešeno
Vršovice
Odpady u podzemní separace v ul. Moskevská
Datum vytvoření: 24.02.2020
Stav: Vyřešeno
Vršovice
Skládky v ul. Jakutská
Datum vytvoření: 20.02.2020
Stav: Vyřešeno
Strana 1 z 20První   Předchozí   [1]  2  3  4  5  6  7  8  9  10  Další   Poslední