Veřejné prostory Prahy 10

O službě MMS - podněty

Zásluhu na vzhledu veřejných ploch Prahy 10 mají především všichni její obyvatelé a návštěvníci. Včasným upozorněním na zjištěnou závadu je možné předejít větším problémům v budoucnu a někdy i úrazům (např. nahlášením rozbitého herního prvku na dětském hřišti).

Jak na to

Nejjednoduší je vložit svůj podnět rovnou zde. Máte ovšem možnost také zaslat snímek a popis závady na adresu elektronické pošty mms@praha10.cz nebo formou MMS na telefonní číslo 736 499 364. Doručený příspěvek bude zaevidován a v případě, že se týká řešené problematiky (čistota, údržba zeleně, závady na dětských hřištích, poškozený uliční mobiliář apod.), a je doplněn fotografií místa závady, i vyobrazen v seznamu hlášených závad. Zviditelnění podnětu je provedeno na základě schválení administrátora. V případě, že u zveřejněného podnětu chcete uvádět své jméno, doplňte v textu souhlas se zveřejněním. V opačném případě bude podnět zviditelněn bez jména pisatele. Veškeré podněty budou prověřeny pracovníky odboru životního prostředí, dopravy a rozvoje, kteří v uveřejněném komentáři sdělí způsob řešení problému. 

Chcete-li vložit vlastní příspěvek, prosím přihlaste se, pokud nejste registrovaní a nechcete být, použijte jako jméno a heslo "mms".

Přihlášení k portálu

Registrace

Chcete-li vložit vlastní příspěvek, prosím přihlaste se, pokud nejste registrovaní a nechcete být, uveďte jako jméno a heslo "mms".

Uživatelské jméno:

Heslo:

Přihlásit

Zadání a sledování podnětů

Vaše MMS » znečištění veřejných ploch » Detaily MMS
  

Zredukování keřů, ul. Mečíková

Datum vytvoření:

15.03.2020

Adresa:

Mečíková x Jetelová

Stav:

Řeší se

Řešitel:

Neurčen

Kategorie:

znečištění veřejných ploch

Čtvrť:

Záběhlice

Popis:

Dobrý den,

Bylo by prosím možné zredukovat keře u posilovacího hřiště které je mezi ulicí Mečíková a Jetelová? Díky keřům není na hřiště vidět a na přilehlích lavičkách díky tomu po setmění vysedávají hlučné skupinky, které po sobě na hřišti nechávají nepořádek. Nebudí to v člověku dojem bezpečné čtvrti. Úplným odstranením keřů a jejich nahrazením stromy by se zaroveň zabránilo udržování značného nepořádku v jejich blízkosti.

Děkuji a přeji hezký den,
K.

Řešení:

Dobrý den,

děkujeme Vám za podnět.

Velice nás mrzí, že na Vás okolí Vašeho domu působí nebezpečně, nicméně za tuto situaci nemohou
keře, ale neukáznění bezohlední občané.
Přesto Vám mohu přislíbit, že keřové skupiny budou v jarním období v rámci plánu jarních zmlazovacích prořezů zkráceny.
S výměnou keřových skupin za stromy nepočítáme.

S pozdravem

Tereza Valešová DiS.
referentka údržby městské zeleně
Odbor životního prostředí, dopravy a rozvoje

Tel: 267 093 426
E-mail: tereza.valesova@praha10.cz

Úřad městské části Praha 10
Vršovická 1429/68,
101 38 Praha 10

Nejnovější podněty

Záběhlice
Odpadky v ul. Za Návsí
Datum vytvoření: 22.03.2020
Stav: Vyřešeno
Záběhlice
Přerůstající keř, ul. Želivecká
Datum vytvoření: 28.02.2020
Stav: Vyřešeno
Záběhlice
Výskyt holubů, ul. Jahodová
Datum vytvoření: 24.02.2020
Stav: Vyřešeno
Záběhlice
Poškození komunikační zeleně, ul. Švehlova
Datum vytvoření: 07.02.2020
Stav: Vyřešeno
Záběhlice
Holubí trus před Ostružinová 9
Datum vytvoření: 05.02.2020
Stav: Přijato
Záběhlice
Stavební odpad v zeleni, ul. Náměstí Mezi zahrádkami
Datum vytvoření: 03.02.2020
Stav: Vyřešeno
Záběhlice
Skládka v ul. Ellnerové
Datum vytvoření: 31.01.2020
Stav: Přijato
Záběhlice
Nepořádek Narcisová
Datum vytvoření: 29.01.2020
Stav: Vyřešeno
Záběhlice
Povalený strom v Botiči
Datum vytvoření: 29.01.2020
Stav: Předáno jinam
Strana 1 z 14První   Předchozí   [1]  2  3  4  5  6  7  8  9  10  Další   Poslední