Veřejné prostory Prahy 10

O službě MMS - podněty

Zásluhu na vzhledu veřejných ploch Prahy 10 mají především všichni její obyvatelé a návštěvníci. Včasným upozorněním na zjištěnou závadu je možné předejít větším problémům v budoucnu a někdy i úrazům (např. nahlášením rozbitého herního prvku na dětském hřišti).

Jak na to

Nejjednoduší je vložit svůj podnět rovnou zde. Máte ovšem možnost také zaslat snímek a popis závady na adresu elektronické pošty mms@praha10.cz nebo formou MMS na telefonní číslo 736 499 364. Doručený příspěvek bude zaevidován a v případě, že se týká řešené problematiky (čistota, údržba zeleně, závady na dětských hřištích, poškozený uliční mobiliář apod.), a je doplněn fotografií místa závady, i vyobrazen v seznamu hlášených závad. Zviditelnění podnětu je provedeno na základě schválení administrátora. V případě, že u zveřejněného podnětu chcete uvádět své jméno, doplňte v textu souhlas se zveřejněním. V opačném případě bude podnět zviditelněn bez jména pisatele. Veškeré podněty budou prověřeny pracovníky odboru životního prostředí, dopravy a rozvoje, kteří v uveřejněném komentáři sdělí způsob řešení problému. 

Chcete-li vložit vlastní příspěvek, prosím přihlaste se, pokud nejste registrovaní a nechcete být, použijte jako jméno a heslo "mms".

Přihlášení k portálu

Registrace

Chcete-li vložit vlastní příspěvek, prosím přihlaste se, pokud nejste registrovaní a nechcete být, uveďte jako jméno a heslo "mms".

Uživatelské jméno:

Heslo:

Přihlásit

Zadání a sledování podnětů

Vaše MMS » autovraky » Detaily MMS
  

odstavené auto bez RZ, ul. Pod Strání

Datum vytvoření:

08.03.2020

Adresa:

pod strání 2218

Stav:

Vyřešeno

Řešitel:

Kaštovský

Kategorie:

autovraky

Čtvrť:

Strašnice

Popis:

od 11\2019 odložené vozidlo bez RZ

Řešení:

Stání vozidla bez RZ na komunikaci není závadou z hlediska užívání veřejného prostoru.
Auto evidentně nenaplňuje znaky vraku.
Pokud se domníváte, že by vozidlo mohlo znaky vraku vykazovat, pak doporučuji jeho nahlášení na Správu služeb hl. m. Prahy, která provede následné posouzení technického stavu vozidla: http://sshmp.cz/cs/vraky

Nejnovější podněty

Strašnice
Doupě, ul. Mrštíkova
Datum vytvoření: 01.12.2021
Stav: Vyřešeno
Strašnice
Znečištění u lavičky, ul. Průběžná
Datum vytvoření: 29.11.2021
Stav: Vyřešeno
Strašnice
Znečištěné prostranství při ul. Ke Strašnické
Datum vytvoření: 01.12.2021
Stav: Přijato
Strašnice
Skládka v lese při ul. Sazečská
Datum vytvoření: 29.11.2021
Stav: Řeší se
Strašnice
Znečištěné ulice
Datum vytvoření: 24.11.2021
Stav: Přijato
Strašnice
Prostranství za domem Černokostelecká 17-21
Datum vytvoření: 15.11.2021
Stav: Přijato
Strašnice
Nesvítí lampy na sloupech č. 005218 a 005219
Datum vytvoření: 15.11.2021
Stav: Přijato
Strašnice
Poškozený herní prvek, ul. Pod Hotelem
Datum vytvoření: 08.11.2021
Stav: Řeší se
Strašnice
Skládka odpadů na trávníku vedle kontejnerů, ul. Rembrandtova
Datum vytvoření: 07.11.2021
Stav: Přijato
Strana 1 z 27První   Předchozí   [1]  2  3  4  5  6  7  8  9  10  Další   Poslední