Veřejné prostory Prahy 10

O službě MMS - podněty

Zásluhu na vzhledu veřejných ploch Prahy 10 mají především všichni její obyvatelé a návštěvníci. Včasným upozorněním na zjištěnou závadu je možné předejít větším problémům v budoucnu a někdy i úrazům (např. nahlášením rozbitého herního prvku na dětském hřišti).

Jak na to

Nejjednoduší je vložit svůj podnět rovnou zde. Máte ovšem možnost také zaslat snímek a popis závady na adresu elektronické pošty mms@praha10.cz nebo formou MMS na telefonní číslo 736 499 364. Doručený příspěvek bude zaevidován a v případě, že se týká řešené problematiky (čistota, údržba zeleně, závady na dětských hřištích, poškozený uliční mobiliář apod.), a je doplněn fotografií místa závady, i vyobrazen v seznamu hlášených závad. Zviditelnění podnětu je provedeno na základě schválení administrátora. V případě, že u zveřejněného podnětu chcete uvádět své jméno, doplňte v textu souhlas se zveřejněním. V opačném případě bude podnět zviditelněn bez jména pisatele. Veškeré podněty budou prověřeny pracovníky odboru životního prostředí, dopravy a rozvoje, kteří v uveřejněném komentáři sdělí způsob řešení problému. 

Chcete-li vložit vlastní příspěvek, prosím přihlaste se, pokud nejste registrovaní a nechcete být, použijte jako jméno a heslo "mms".

Přihlášení k portálu

Registrace

Chcete-li vložit vlastní příspěvek, prosím přihlaste se, pokud nejste registrovaní a nechcete být, uveďte jako jméno a heslo "mms".

Uživatelské jméno:

Heslo:

Přihlásit

Zadání a sledování podnětů

Vaše MMS » znečištění veřejných ploch » Detaily MMS
  

Odpad na vozovce v ul. Holandská

Datum vytvoření:

02.03.2020

Adresa:

Holandská

Stav:

Vyřešeno

Řešitel:

Kaštovský

Kategorie:

znečištění veřejných ploch

Čtvrť:

Vršovice

Popis:

Dear sir or madame,

I am writing to you in regards to current situation at street Holandska 38. We have parked our car next to trash bins for segregation. Once we come back with our small baby (11 months) from a walk we found our car surround by trash.... we need to use the car... we have a small baby... and in the current situation it is not possible. Please see the picture attached.

Please deal with this matter immediately.

Best regards,

N.P.

Řešení:

SKládka byla odstraněna v rámci průběžně zajišťované údržby sběrného stanoviště tříděného odpadu.

Nejnovější podněty

Vršovice
zlomená větev, ul. Ukrajinská
Datum vytvoření: 14.05.2020
Stav: Přijato
Vršovice
Odložený nákupní vozík v ul. Gruzínská
Datum vytvoření: 28.04.2020
Stav: Vyřešeno
Vršovice
Nalomený strom ve vnitrobloku - Kubánské nám.
Datum vytvoření: 26.04.2020
Stav: Přijato
Vršovice
Vyjete koleje na travniku (Ulice Karpatska)
Datum vytvoření: 14.04.2020
Stav: Přijato
Vršovice
Odstavené vozidlo, ul. Krasnojarská
Datum vytvoření: 24.03.2020
Stav: Předáno jinam
Vršovice
Psí hřiště u nádraží Praha-Vršovice
Datum vytvoření: 14.03.2020
Stav: Vyřešeno
Vršovice
!Koronavirus!
Datum vytvoření: 17.03.2020
Stav: Vyřešeno
Vršovice
Znečištění u fotbalového stadionu, ul. Vladivostocká
Datum vytvoření: 17.03.2020
Stav: Přijato
Vršovice
auto bez SPZ, ul. Volyňská
Datum vytvoření: 08.03.2020
Stav: Přijato
Strana 1 z 18První   Předchozí   [1]  2  3  4  5  6  7  8  9  10  Další   Poslední