Veřejné prostory Prahy 10

O službě MMS - podněty

Zásluhu na vzhledu veřejných ploch Prahy 10 mají především všichni její obyvatelé a návštěvníci. Včasným upozorněním na zjištěnou závadu je možné předejít větším problémům v budoucnu a někdy i úrazům (např. nahlášením rozbitého herního prvku na dětském hřišti).

Jak na to

Nejjednoduší je vložit svůj podnět rovnou zde. Máte ovšem možnost také zaslat snímek a popis závady na adresu elektronické pošty mms@praha10.cz nebo formou MMS na telefonní číslo 736 499 364. Doručený příspěvek bude zaevidován a v případě, že se týká řešené problematiky (čistota, údržba zeleně, závady na dětských hřištích, poškozený uliční mobiliář apod.), a je doplněn fotografií místa závady, i vyobrazen v seznamu hlášených závad. Zviditelnění podnětu je provedeno na základě schválení administrátora. V případě, že u zveřejněného podnětu chcete uvádět své jméno, doplňte v textu souhlas se zveřejněním. V opačném případě bude podnět zviditelněn bez jména pisatele. Veškeré podněty budou prověřeny pracovníky odboru životního prostředí, dopravy a rozvoje, kteří v uveřejněném komentáři sdělí způsob řešení problému. 

Chcete-li vložit vlastní příspěvek, prosím přihlaste se, pokud nejste registrovaní a nechcete být, použijte jako jméno a heslo "mms".

Přihlášení k portálu

Registrace

Chcete-li vložit vlastní příspěvek, prosím přihlaste se, pokud nejste registrovaní a nechcete být, uveďte jako jméno a heslo "mms".

Uživatelské jméno:

Heslo:

Přihlásit

Zadání a sledování podnětů

Vaše MMS » znečištění veřejných ploch » Detaily MMS
  

Vánoční stromky, ul. Ruská 76

Datum vytvoření:

25.02.2020

Adresa:

Ruská

Stav:

Vyřešeno

Řešitel:

Kaštovský

Kategorie:

znečištění veřejných ploch

Čtvrť:

Vršovice

Popis:

Dobrý den,
Již bude konec února a u nás před domem Ruská 76/708 jsou stále neodvezené vánoční stromky. I když svoz odpadu je prováděn 2x týdně firmou AVE, stromky stále zůstávají. Již jsou tam od Tří králů od 6.1.2020. Je naděje, že do léta zmizí? Posílám fotografii.
Děkuji za vyřízení
P. A.

Řešení:

Požadavek na zajištění odvozu byl předán na místní svozovou firmu.

Nejnovější podněty

Vršovice
zlomená větev, ul. Ukrajinská
Datum vytvoření: 14.05.2020
Stav: Přijato
Vršovice
Odložený nákupní vozík v ul. Gruzínská
Datum vytvoření: 28.04.2020
Stav: Vyřešeno
Vršovice
Nalomený strom ve vnitrobloku - Kubánské nám.
Datum vytvoření: 26.04.2020
Stav: Přijato
Vršovice
Vyjete koleje na travniku (Ulice Karpatska)
Datum vytvoření: 14.04.2020
Stav: Přijato
Vršovice
Odstavené vozidlo, ul. Krasnojarská
Datum vytvoření: 24.03.2020
Stav: Předáno jinam
Vršovice
Psí hřiště u nádraží Praha-Vršovice
Datum vytvoření: 14.03.2020
Stav: Vyřešeno
Vršovice
!Koronavirus!
Datum vytvoření: 17.03.2020
Stav: Vyřešeno
Vršovice
Znečištění u fotbalového stadionu, ul. Vladivostocká
Datum vytvoření: 17.03.2020
Stav: Přijato
Vršovice
auto bez SPZ, ul. Volyňská
Datum vytvoření: 08.03.2020
Stav: Přijato
Strana 1 z 18První   Předchozí   [1]  2  3  4  5  6  7  8  9  10  Další   Poslední