Veřejné prostory Prahy 10

O službě MMS - podněty

Zásluhu na vzhledu veřejných ploch Prahy 10 mají především všichni její obyvatelé a návštěvníci. Včasným upozorněním na zjištěnou závadu je možné předejít větším problémům v budoucnu a někdy i úrazům (např. nahlášením rozbitého herního prvku na dětském hřišti).

Jak na to

Nejjednoduší je vložit svůj podnět rovnou zde. Máte ovšem možnost také zaslat snímek a popis závady na adresu elektronické pošty mms@praha10.cz nebo formou MMS na telefonní číslo 736 499 364. Doručený příspěvek bude zaevidován a v případě, že se týká řešené problematiky (čistota, údržba zeleně, závady na dětských hřištích, poškozený uliční mobiliář apod.), a je doplněn fotografií místa závady, i vyobrazen v seznamu hlášených závad. Zviditelnění podnětu je provedeno na základě schválení administrátora. V případě, že u zveřejněného podnětu chcete uvádět své jméno, doplňte v textu souhlas se zveřejněním. V opačném případě bude podnět zviditelněn bez jména pisatele. Veškeré podněty budou prověřeny pracovníky odboru životního prostředí, dopravy a rozvoje, kteří v uveřejněném komentáři sdělí způsob řešení problému. 

Chcete-li vložit vlastní příspěvek, prosím přihlaste se, pokud nejste registrovaní a nechcete být, použijte jako jméno a heslo "mms".

Přihlášení k portálu

Registrace

Chcete-li vložit vlastní příspěvek, prosím přihlaste se, pokud nejste registrovaní a nechcete být, uveďte jako jméno a heslo "mms".

Uživatelské jméno:

Heslo:

Přihlásit

Zadání a sledování podnětů

Vaše MMS » závada na komunikaci » Detaily MMS
  

Poškozený chodník, ul. Volyňská

Datum vytvoření:

19.02.2020

Adresa:

Volyňská

Stav:

Přijato

Řešitel:

Kaštovský

Kategorie:

závada na komunikaci

Čtvrť:


Popis:

Dobrý den,

posílám akutní podnět k veřejným prostorům Prahy 10:

Typ MMS: Závada na komunikaci
Název případu: Rozbitý chodník Volyňská ulice u MŠ a ZŠ Jakutská
Adresa: Volyňská ul. (chodník proti vchodu do MŠ Jakutská)
Komentář: Rozbitý dlážděný chodník na několika místech v blízkosti MŠ a ZŠ Jakutská (frekventovaná ulice kudy chodí ráno a odpoledne rodiče s dětmi i školní děti samotné). Hlásila jsem v listopadu 2019 přímo na Technickou správu komunikací a nic se stále neděje. Děti každý den zakopávají o vytrhané kostky a padají do několika děr. Např. moje dítě díky tomu utrpělo úraz při cestě se školou v říjnu 2019 (naštěstí ne vážný). Nemohla by Praha 10 zasypat alespoň ty díry, než správa komunikací konečně opraví pravděpodobně celý chodník?
Čtvrť: Vršovice
GPS: 50.0724425N, 14.4719803E

Děkuji

HS

Řešení:

Podnět byl předán na Technickou správu komunikací hl. m. Prahy, pod kterou spadá údržba komunikačních chodníků.

Provizorní zásahy ze strany MČ Praha 10 prováděny nejsou.

Nejnovější podněty

Vršovice
Odstavené vozidlo, ul. Krasnojarská
Datum vytvoření: 24.03.2020
Stav: Předáno jinam
Záběhlice
Odpadky v ul. Za Návsí
Datum vytvoření: 22.03.2020
Stav: Vyřešeno
Vršovice
Psí hřiště u nádraží Praha-Vršovice
Datum vytvoření: 14.03.2020
Stav: Vyřešeno
Záběhlice
Zredukování keřů, ul. Mečíková
Datum vytvoření: 15.03.2020
Stav: Řeší se
Strašnice
Vrak bez SPZ Starostrašnická 525/48
Datum vytvoření: 15.03.2020
Stav: Vyřešeno
Strašnice
Skládka v ul. Dolínecká
Datum vytvoření: 18.03.2020
Stav: Přijato
Vršovice
!Koronavirus!
Datum vytvoření: 17.03.2020
Stav: Vyřešeno
Vršovice
Znečištění u fotbalového stadionu, ul. Vladivostocká
Datum vytvoření: 17.03.2020
Stav: Přijato
Strašnice
vyhozená pohovka, ul. Nučická
Datum vytvoření: 10.03.2020
Stav: Přijato
Strana 1 z 50První   Předchozí   [1]  2  3  4  5  6  7  8  9  10  Další   Poslední