Veřejné prostory Prahy 10

O službě MMS - podněty

Zásluhu na vzhledu veřejných ploch Prahy 10 mají především všichni její obyvatelé a návštěvníci. Včasným upozorněním na zjištěnou závadu je možné předejít větším problémům v budoucnu a někdy i úrazům (např. nahlášením rozbitého herního prvku na dětském hřišti).

Jak na to

Nejjednoduší je vložit svůj podnět rovnou zde. Máte ovšem možnost také zaslat snímek a popis závady na adresu elektronické pošty mms@praha10.cz nebo formou MMS na telefonní číslo 736 499 364. Doručený příspěvek bude zaevidován a v případě, že se týká řešené problematiky (čistota, údržba zeleně, závady na dětských hřištích, poškozený uliční mobiliář apod.), a je doplněn fotografií místa závady, i vyobrazen v seznamu hlášených závad. Zviditelnění podnětu je provedeno na základě schválení administrátora. V případě, že u zveřejněného podnětu chcete uvádět své jméno, doplňte v textu souhlas se zveřejněním. V opačném případě bude podnět zviditelněn bez jména pisatele. Veškeré podněty budou prověřeny pracovníky odboru životního prostředí, dopravy a rozvoje, kteří v uveřejněném komentáři sdělí způsob řešení problému. 

Chcete-li vložit vlastní příspěvek, prosím přihlaste se, pokud nejste registrovaní a nechcete být, použijte jako jméno a heslo "mms".

Přihlášení k portálu

Registrace

Chcete-li vložit vlastní příspěvek, prosím přihlaste se, pokud nejste registrovaní a nechcete být, uveďte jako jméno a heslo "mms".

Uživatelské jméno:

Heslo:

Přihlásit

Zadání a sledování podnětů

Vaše MMS » znečištění veřejných ploch » Detaily MMS
  

Znečištění u odpadkového koše, ul. Podle Trati

Datum vytvoření:

11.02.2020

Adresa:

Podle Trati

Stav:

Vyřešeno

Řešitel:

Kunt

Kategorie:

znečištění veřejných ploch

Čtvrť:

Malešice

Popis:

Podle trati
Od doby kdy se zde objevili novy nájemnici je zde odpad

Řešení:

V místě bude zajištěn úklid.

Odpad byl odstraněn.
Odpadkový koš byl vyvrácen a bude opět nainstalován.

Nejnovější podněty

Malešice
Nepořádek v zeleni, ul. Skřivanská
Datum vytvoření: 23.02.2020
Stav: Vyřešeno
Malešice
nadměrný odpad mimo kontejner, ul. Chotutická
Datum vytvoření: 17.02.2020
Stav: Vyřešeno
Malešice
Skládka v Malešickém lese
Datum vytvoření: 08.02.2020
Stav: Vyřešeno
Malešice
Chybějící poklop, ul. Niederleho
Datum vytvoření: 08.01.2020
Stav: Vyřešeno
Malešice
Šrouby na dětské prolízačce, ul. Přistoupimská
Datum vytvoření: 03.12.2019
Stav: Vyřešeno
Malešice
Odpadky na sportovišti, ul. U Krbu
Datum vytvoření: 28.10.2019
Stav: Vyřešeno
Malešice
Skládky v Malešickém lese
Datum vytvoření: 20.10.2019
Stav: Vyřešeno
Malešice
Nelegální vrakoviště a autobazar v naší ulici
Datum vytvoření: 08.10.2019
Stav: Vyřešeno
Malešice
Povalený strom, ul. Bydžovského
Datum vytvoření: 04.10.2019
Stav: Vyřešeno
Strana 1 z 7První   Předchozí   [1]  2  3  4  5  6  7  Další   Poslední