Veřejné prostory Prahy 10

O službě MMS - podněty

Zásluhu na vzhledu veřejných ploch Prahy 10 mají především všichni její obyvatelé a návštěvníci. Včasným upozorněním na zjištěnou závadu je možné předejít větším problémům v budoucnu a někdy i úrazům (např. nahlášením rozbitého herního prvku na dětském hřišti).

Jak na to

Nejjednoduší je vložit svůj podnět rovnou zde. Máte ovšem možnost také zaslat snímek a popis závady na adresu elektronické pošty mms@praha10.cz nebo formou MMS na telefonní číslo 736 499 364. Doručený příspěvek bude zaevidován a v případě, že se týká řešené problematiky (čistota, údržba zeleně, závady na dětských hřištích, poškozený uliční mobiliář apod.), a je doplněn fotografií místa závady, i vyobrazen v seznamu hlášených závad. Zviditelnění podnětu je provedeno na základě schválení administrátora. V případě, že u zveřejněného podnětu chcete uvádět své jméno, doplňte v textu souhlas se zveřejněním. V opačném případě bude podnět zviditelněn bez jména pisatele. Veškeré podněty budou prověřeny pracovníky odboru životního prostředí, dopravy a rozvoje, kteří v uveřejněném komentáři sdělí způsob řešení problému. 

Chcete-li vložit vlastní příspěvek, prosím přihlaste se, pokud nejste registrovaní a nechcete být, použijte jako jméno a heslo "mms".

Přihlášení k portálu

Registrace

Chcete-li vložit vlastní příspěvek, prosím přihlaste se, pokud nejste registrovaní a nechcete být, uveďte jako jméno a heslo "mms".

Uživatelské jméno:

Heslo:

Přihlásit

Zadání a sledování podnětů

Vaše MMS » závada na komunikaci » Detaily MMS
  

Poškození komunikační zeleně, ul. Švehlova

Datum vytvoření:

07.02.2020

Adresa:

Švehlova

Stav:

Vyřešeno

Řešitel:

Kratochvíl

Kategorie:

závada na komunikaci

Čtvrť:

Záběhlice

Popis:

Dobrý den, dovolte prosím, abych ohlásil znečišťování a nešetrné zacházení s chodníky a zelení - u školy Švehlova 2900 probíhají stavební práce, nákladní vozy jezdí po chodnících - viz foto v přílohách - jedná se o křižovatku Jahodová, Švehlova. Děkuji - příjemný den přeje PV

Řešení:

Podnět jsme prověřili, k poškození zeleně se hlásí firma provádějící rekonstrukci kanalizační přípojky pro ZŠ Švehlova.
Ihned po předání fotografií byla jedna travnatá plocha již urovnána.
Firma se zavázala, že poškozené zelené plochy po ukončení prací uvede do původního stavu.

Nejnovější podněty

Záběhlice
Odpadky v ul. Za Návsí
Datum vytvoření: 22.03.2020
Stav: Vyřešeno
Záběhlice
Zredukování keřů, ul. Mečíková
Datum vytvoření: 15.03.2020
Stav: Řeší se
Záběhlice
Přerůstající keř, ul. Želivecká
Datum vytvoření: 28.02.2020
Stav: Vyřešeno
Záběhlice
Výskyt holubů, ul. Jahodová
Datum vytvoření: 24.02.2020
Stav: Vyřešeno
Záběhlice
Holubí trus před Ostružinová 9
Datum vytvoření: 05.02.2020
Stav: Přijato
Záběhlice
Stavební odpad v zeleni, ul. Náměstí Mezi zahrádkami
Datum vytvoření: 03.02.2020
Stav: Vyřešeno
Záběhlice
Skládka v ul. Ellnerové
Datum vytvoření: 31.01.2020
Stav: Přijato
Záběhlice
Nepořádek Narcisová
Datum vytvoření: 29.01.2020
Stav: Vyřešeno
Záběhlice
Povalený strom v Botiči
Datum vytvoření: 29.01.2020
Stav: Předáno jinam
Strana 1 z 14První   Předchozí   [1]  2  3  4  5  6  7  8  9  10  Další   Poslední