Veřejné prostory Prahy 10

O službě MMS - podněty

Zásluhu na vzhledu veřejných ploch Prahy 10 mají především všichni její obyvatelé a návštěvníci. Včasným upozorněním na zjištěnou závadu je možné předejít větším problémům v budoucnu a někdy i úrazům (např. nahlášením rozbitého herního prvku na dětském hřišti).

Jak na to

Nejjednoduší je vložit svůj podnět rovnou zde. Máte ovšem možnost také zaslat snímek a popis závady na adresu elektronické pošty mms@praha10.cz nebo formou MMS na telefonní číslo 736 499 364. Doručený příspěvek bude zaevidován a v případě, že se týká řešené problematiky (čistota, údržba zeleně, závady na dětských hřištích, poškozený uliční mobiliář apod.), a je doplněn fotografií místa závady, i vyobrazen v seznamu hlášených závad. Zviditelnění podnětu je provedeno na základě schválení administrátora. V případě, že u zveřejněného podnětu chcete uvádět své jméno, doplňte v textu souhlas se zveřejněním. V opačném případě bude podnět zviditelněn bez jména pisatele. Veškeré podněty budou prověřeny pracovníky odboru životního prostředí, dopravy a rozvoje, kteří v uveřejněném komentáři sdělí způsob řešení problému. 

Chcete-li vložit vlastní příspěvek, prosím přihlaste se, pokud nejste registrovaní a nechcete být, použijte jako jméno a heslo "mms".

Přihlášení k portálu

Registrace

Chcete-li vložit vlastní příspěvek, prosím přihlaste se, pokud nejste registrovaní a nechcete být, uveďte jako jméno a heslo "mms".

Uživatelské jméno:

Heslo:

Přihlásit

Zadání a sledování podnětů

Vaše MMS » autovraky » Detaily MMS
  

Odstavené vozidlo bez RZ v ul. Popovické

Datum vytvoření:

05.02.2020

Adresa:

Popovická

Stav:

Předáno jinam

Řešitel:

Jeřábek

Kategorie:

autovraky

Čtvrť:

Michle

Popis:

Prosíme o prověření možnosti odstranění autovraku v ul. Popovické, P10 - Michlee (před Penzionem PEKO), viz. foto. Auto je bez RZ cca 3 roky a blokuje parkovací místo rezidentům. Děkujeme za vyřízení!

Řešení:

Předáno na Správu služeb hl. m. Prahy k prověření zda vozidlo naplňuje znaky vraku ve smyslu příslušného zákona.

Nejnovější podněty

Michle
Potkani a Liška
Datum vytvoření: 04.09.2020
Stav: Řeší se
Michle
Neodklizené části asfaltu,, ul. Na Křivce
Datum vytvoření: 03.08.2020
Stav: Předáno jinam
Michle
Závada na hřišti v ul. V Dolině
Datum vytvoření: 15.06.2020
Stav: Vyřešeno
Michle
Údržba zeleně, ul. Popovická
Datum vytvoření: 10.06.2020
Stav: Vyřešeno
Michle
Poškozená houpačka, ul. V Dolině
Datum vytvoření: 13.05.2020
Stav: Vyřešeno
Michle
Poškozená vozovka, ul. Na Křivce
Datum vytvoření: 27.09.2019
Stav: Předáno jinam
Michle
Autovrak - Pod Bohdalcem II.
Datum vytvoření: 29.08.2019
Stav: Vyřešeno
Michle
Odpadky v okolí zastávky Chodovská
Datum vytvoření: 25.08.2019
Stav: Vyřešeno
Michle
Přeplněný odpadkový koš, ul. Pod Bohdalcem
Datum vytvoření: 31.07.2019
Stav: Vyřešeno
Strana 1 z 2První   Předchozí   [1]  2  Další   Poslední