Veřejné prostory Prahy 10

O službě MMS - podněty

Zásluhu na vzhledu veřejných ploch Prahy 10 mají především všichni její obyvatelé a návštěvníci. Včasným upozorněním na zjištěnou závadu je možné předejít větším problémům v budoucnu a někdy i úrazům (např. nahlášením rozbitého herního prvku na dětském hřišti).

Jak na to

Nejjednoduší je vložit svůj podnět rovnou zde. Máte ovšem možnost také zaslat snímek a popis závady na adresu elektronické pošty mms@praha10.cz nebo formou MMS na telefonní číslo 736 499 364. Doručený příspěvek bude zaevidován a v případě, že se týká řešené problematiky (čistota, údržba zeleně, závady na dětských hřištích, poškozený uliční mobiliář apod.), a je doplněn fotografií místa závady, i vyobrazen v seznamu hlášených závad. Zviditelnění podnětu je provedeno na základě schválení administrátora. V případě, že u zveřejněného podnětu chcete uvádět své jméno, doplňte v textu souhlas se zveřejněním. V opačném případě bude podnět zviditelněn bez jména pisatele. Veškeré podněty budou prověřeny pracovníky odboru životního prostředí, dopravy a rozvoje, kteří v uveřejněném komentáři sdělí způsob řešení problému. 

Chcete-li vložit vlastní příspěvek, prosím přihlaste se, pokud nejste registrovaní a nechcete být, použijte jako jméno a heslo "mms".

Přihlášení k portálu

Registrace

Chcete-li vložit vlastní příspěvek, prosím přihlaste se, pokud nejste registrovaní a nechcete být, uveďte jako jméno a heslo "mms".

Uživatelské jméno:

Heslo:

Přihlásit

Zadání a sledování podnětů

Vaše MMS » znečištění veřejných ploch » Detaily MMS
  

Stavební odpad v zeleni, ul. Náměstí Mezi zahrádkami

Datum vytvoření:

03.02.2020

Adresa:

nám. Mezi Zahrádkami

Stav:

Vyřešeno

Řešitel:

Kratochvíl

Kategorie:

znečištění veřejných ploch

Čtvrť:

Záběhlice

Popis:

Dobrý den,
dne 21.05.2019 jsem upozornil na navezený stavební odpad (zbytky betonu, či jiné stavební směsi) pod keře v dolní části Náměstí Mezi zahrádkami, dost dlouho se s mým zveřejněným podnětem nic nedělo a dnes jsem zjistil, že je po více než 3/4 roku vyřešen...?Řešení : "Stavební odpad byl z plochy odstraněn". Cítím se ovšem jak Alenka v říši divů, chodím okolo denně a zmíněné hromádky jsou pod keři stále v nezměněné podobě, jen po ostříhaní keřů byly zaházeny listím (viz foto) - šalamounské řešení. Po úpravě zeleně navíc v dolní části parku vedle ulice Rozmarýnová zůstala halda ostříhaných větví. Pro jistotu přikládám i mapku se zvýrazněnými místy nepořádku.
S pozdravem
J.P

Řešení:

Vlastník pozemku byl na netěšený stav zeleně upozorněn a byla provedena náprava úklidu.

Nejnovější podněty

Záběhlice
Odpadky v ul. Za Návsí
Datum vytvoření: 22.03.2020
Stav: Vyřešeno
Záběhlice
Zredukování keřů, ul. Mečíková
Datum vytvoření: 15.03.2020
Stav: Řeší se
Záběhlice
Přerůstající keř, ul. Želivecká
Datum vytvoření: 28.02.2020
Stav: Vyřešeno
Záběhlice
Výskyt holubů, ul. Jahodová
Datum vytvoření: 24.02.2020
Stav: Vyřešeno
Záběhlice
Poškození komunikační zeleně, ul. Švehlova
Datum vytvoření: 07.02.2020
Stav: Vyřešeno
Záběhlice
Holubí trus před Ostružinová 9
Datum vytvoření: 05.02.2020
Stav: Přijato
Záběhlice
Skládka v ul. Ellnerové
Datum vytvoření: 31.01.2020
Stav: Přijato
Záběhlice
Nepořádek Narcisová
Datum vytvoření: 29.01.2020
Stav: Vyřešeno
Záběhlice
Povalený strom v Botiči
Datum vytvoření: 29.01.2020
Stav: Předáno jinam
Strana 1 z 14První   Předchozí   [1]  2  3  4  5  6  7  8  9  10  Další   Poslední