Veřejné prostory Prahy 10

O službě MMS - podněty

Zásluhu na vzhledu veřejných ploch Prahy 10 mají především všichni její obyvatelé a návštěvníci. Včasným upozorněním na zjištěnou závadu je možné předejít větším problémům v budoucnu a někdy i úrazům (např. nahlášením rozbitého herního prvku na dětském hřišti).

Jak na to

Nejjednoduší je vložit svůj podnět rovnou zde. Máte ovšem možnost také zaslat snímek a popis závady na adresu elektronické pošty mms@praha10.cz nebo formou MMS na telefonní číslo 736 499 364. Doručený příspěvek bude zaevidován a v případě, že se týká řešené problematiky (čistota, údržba zeleně, závady na dětských hřištích, poškozený uliční mobiliář apod.), a je doplněn fotografií místa závady, i vyobrazen v seznamu hlášených závad. Zviditelnění podnětu je provedeno na základě schválení administrátora. V případě, že u zveřejněného podnětu chcete uvádět své jméno, doplňte v textu souhlas se zveřejněním. V opačném případě bude podnět zviditelněn bez jména pisatele. Veškeré podněty budou prověřeny pracovníky odboru životního prostředí, dopravy a rozvoje, kteří v uveřejněném komentáři sdělí způsob řešení problému. 

Chcete-li vložit vlastní příspěvek, prosím přihlaste se, pokud nejste registrovaní a nechcete být, použijte jako jméno a heslo "mms".

Přihlášení k portálu

Registrace

Chcete-li vložit vlastní příspěvek, prosím přihlaste se, pokud nejste registrovaní a nechcete být, uveďte jako jméno a heslo "mms".

Uživatelské jméno:

Heslo:

Přihlásit

Zadání a sledování podnětů

Vaše MMS » znečištění veřejných ploch » Detaily MMS
  

Znečištění po vyhořelých kontejnerech, ul. Přetlucká

Datum vytvoření:

21.01.2020

Adresa:

Přetlucká

Stav:

Vyřešeno

Řešitel:

Kratochvíl

Kategorie:

znečištění veřejných ploch

Čtvrť:

Strašnice

Popis:

Dobrý den,
minulý týden shořely popelnice na tříděný odpad v ul. Přetlucká u č. p. 2304. Popelnice tam již jsou nové, ale zůstal nepořádek po těch starých, přitom by to snadno šlo odstranit (není to přiškvařené k asfaltu). Vitze foto v příloze. Prosím o úklid.
S pozdravem
P. Š.

Řešení:

Znečištění kolem sběrných nádob bylo odstraněno. Oprava živičné vrstvy chodníku bude provedena až po ukončení zimního období.

Nejnovější podněty

Strašnice
Znečištění u nádob na tříděný odpad, ul. Průběžná
Datum vytvoření: 06.04.2020
Stav: Přijato
Strašnice
Vrak bez SPZ Starostrašnická 525/48
Datum vytvoření: 15.03.2020
Stav: Vyřešeno
Strašnice
Skládka v ul. Dolínecká
Datum vytvoření: 18.03.2020
Stav: Přijato
Strašnice
vyhozená pohovka, ul. Nučická
Datum vytvoření: 10.03.2020
Stav: Přijato
Strašnice
odstavené auto bez RZ, ul. Pod Strání
Datum vytvoření: 08.03.2020
Stav: Vyřešeno
Strašnice
Poškození zeleně pojezdem automobilů, ul. Hřibská
Datum vytvoření: 04.03.2020
Stav: Přijato
Strašnice
Sklo na dětském hřišti, ul. Rembrandtova
Datum vytvoření: 25.02.2020
Stav: Vyřešeno
Strašnice
Znečištění na hřišti, ul. Vrátkovská
Datum vytvoření: 19.02.2020
Stav: Vyřešeno
Strašnice
Znečištěni, ul. U Trati
Datum vytvoření: 11.02.2020
Stav: Vyřešeno
Strana 1 z 23První   Předchozí   [1]  2  3  4  5  6  7  8  9  10  Další   Poslední