Veřejné prostory Prahy 10

O službě MMS - podněty

Zásluhu na vzhledu veřejných ploch Prahy 10 mají především všichni její obyvatelé a návštěvníci. Včasným upozorněním na zjištěnou závadu je možné předejít větším problémům v budoucnu a někdy i úrazům (např. nahlášením rozbitého herního prvku na dětském hřišti).

Jak na to

Nejjednoduší je vložit svůj podnět rovnou zde. Máte ovšem možnost také zaslat snímek a popis závady na adresu elektronické pošty mms@praha10.cz nebo formou MMS na telefonní číslo 736 499 364. Doručený příspěvek bude zaevidován a v případě, že se týká řešené problematiky (čistota, údržba zeleně, závady na dětských hřištích, poškozený uliční mobiliář apod.), a je doplněn fotografií místa závady, i vyobrazen v seznamu hlášených závad. Zviditelnění podnětu je provedeno na základě schválení administrátora. V případě, že u zveřejněného podnětu chcete uvádět své jméno, doplňte v textu souhlas se zveřejněním. V opačném případě bude podnět zviditelněn bez jména pisatele. Veškeré podněty budou prověřeny pracovníky odboru životního prostředí, dopravy a rozvoje, kteří v uveřejněném komentáři sdělí způsob řešení problému. 

Chcete-li vložit vlastní příspěvek, prosím přihlaste se, pokud nejste registrovaní a nechcete být, použijte jako jméno a heslo "mms".

Přihlášení k portálu

Registrace

Chcete-li vložit vlastní příspěvek, prosím přihlaste se, pokud nejste registrovaní a nechcete být, uveďte jako jméno a heslo "mms".

Uživatelské jméno:

Heslo:

Přihlásit

Zadání a sledování podnětů

Vaše MMS » znečištění veřejných ploch » Detaily MMS
  

Přeplněná nádoba na sklo, ul. Vyžlovská

Datum vytvoření:

21.01.2020

Adresa:

Vyžlovská

Stav:

Vyřešeno

Řešitel:

Kratochvíl

Kategorie:

znečištění veřejných ploch

Čtvrť:

Strašnice

Popis:

Dobrý den,
už 14 dní není vyvezen kontejner na sklo u metra Skalka.
Poslední měsíce je bohužel klasický obrázek u metra Skalka (na jihovýchodní straně u stánku s kebabem) to, že kontejner na sklo je zcela přeplněn a třeba 5 dní kolem něj stojí "les" z dalších třeba sta lahví.
Kromě toho, že to ošklivě vypadá, vidím hlavní problémy v tom, že se o to může kdokoliv pořezat, když to tam stojí několik dní, mladiství se můžou pokoušet alkohol dopíjet, poškozují se o střepy kola kočárků, a v neposlední řadě to rozhodně nemotivuje lidi z okolí ke třízení skla, když není kam dát, a zbytečně končí v netříděném odpadu.
Prosím o zajištění řešení jednou ze dvou variant (nebo jinak): zvýšením frekvence svozu skla, nebo přidáním dalšího kontejneru.

Bohužel je to velmi podobné i s plasty, i tam by pomohl častější svoz, ale aspoň to není tak nebezpečné pro okolí, když je kontejner přeplněný.

Děkuji!

Řešení:

Na Magistrát hl. m. Prahy byla zaslána žádost na navýšení četnosti četnosti svozu nádoby na sklo.

Nejnovější podněty

Strašnice
Znečištění u nádob na tříděný odpad, ul. Průběžná
Datum vytvoření: 06.04.2020
Stav: Přijato
Strašnice
Vrak bez SPZ Starostrašnická 525/48
Datum vytvoření: 15.03.2020
Stav: Vyřešeno
Strašnice
Skládka v ul. Dolínecká
Datum vytvoření: 18.03.2020
Stav: Přijato
Strašnice
vyhozená pohovka, ul. Nučická
Datum vytvoření: 10.03.2020
Stav: Přijato
Strašnice
odstavené auto bez RZ, ul. Pod Strání
Datum vytvoření: 08.03.2020
Stav: Vyřešeno
Strašnice
Poškození zeleně pojezdem automobilů, ul. Hřibská
Datum vytvoření: 04.03.2020
Stav: Přijato
Strašnice
Sklo na dětském hřišti, ul. Rembrandtova
Datum vytvoření: 25.02.2020
Stav: Vyřešeno
Strašnice
Znečištění na hřišti, ul. Vrátkovská
Datum vytvoření: 19.02.2020
Stav: Vyřešeno
Strašnice
Znečištěni, ul. U Trati
Datum vytvoření: 11.02.2020
Stav: Vyřešeno
Strana 1 z 23První   Předchozí   [1]  2  3  4  5  6  7  8  9  10  Další   Poslední