Veřejné prostory Prahy 10

O službě MMS - podněty

Zásluhu na vzhledu veřejných ploch Prahy 10 mají především všichni její obyvatelé a návštěvníci. Včasným upozorněním na zjištěnou závadu je možné předejít větším problémům v budoucnu a někdy i úrazům (např. nahlášením rozbitého herního prvku na dětském hřišti).

Jak na to

Nejjednoduší je vložit svůj podnět rovnou zde. Máte ovšem možnost také zaslat snímek a popis závady na adresu elektronické pošty mms@praha10.cz nebo formou MMS na telefonní číslo 736 499 364. Doručený příspěvek bude zaevidován a v případě, že se týká řešené problematiky (čistota, údržba zeleně, závady na dětských hřištích, poškozený uliční mobiliář apod.), a je doplněn fotografií místa závady, i vyobrazen v seznamu hlášených závad. Zviditelnění podnětu je provedeno na základě schválení administrátora. V případě, že u zveřejněného podnětu chcete uvádět své jméno, doplňte v textu souhlas se zveřejněním. V opačném případě bude podnět zviditelněn bez jména pisatele. Veškeré podněty budou prověřeny pracovníky odboru životního prostředí, dopravy a rozvoje, kteří v uveřejněném komentáři sdělí způsob řešení problému. 

Chcete-li vložit vlastní příspěvek, prosím přihlaste se, pokud nejste registrovaní a nechcete být, použijte jako jméno a heslo "mms".

Přihlášení k portálu

Registrace

Chcete-li vložit vlastní příspěvek, prosím přihlaste se, pokud nejste registrovaní a nechcete být, uveďte jako jméno a heslo "mms".

Uživatelské jméno:

Heslo:

Přihlásit

Zadání a sledování podnětů

Vaše MMS » znečištění veřejných ploch » Detaily MMS
  

znečištění u nádob na textilní odpad, Vršovické náměstí

Datum vytvoření:

20.01.2020

Adresa:

Vršovické náměstí

Stav:

Vyřešeno

Řešitel:

Kaštovský

Kategorie:

znečištění veřejných ploch

Čtvrť:

Vršovice

Popis:

Ráno pondělí 20.1.20. Vzhledem k tomu, že minulá opakovaná upozornění ignorujete a neuveřejňujete, bude pravděpodobně vhodné zavést facebookovou skupinu s odpočítáváním, kdy bude problém vyřešen...

Řešení:

Veškeré doručené podněty týkající se okolí nádob na textilní odpad či separačního stanoviště v ulici Sportovní byly uveřejněny!
MČ vyzvala provozovatele sběrných nádob na textilní materiál k zintenzivnění úklidu a svozu příslušných nádob. Aktuálně probíhá úklid a svoz 2 x týdně.
Úklid nepořádku okolo sběrných nádob na textil byl opětovně zajištěn, a dle ověření je průběžně prováděn.

Nejnovější podněty

Vršovice
Poškozená lavička, ul. Bajkalská
Datum vytvoření: 16.09.2020
Stav: Přijato
Vršovice
zóny parkovacího stání
Datum vytvoření: 15.09.2020
Stav: Vyřešeno
Vršovice
Traviny v chodníku, ul. Ukrajinská
Datum vytvoření: 14.09.2020
Stav: Přijato
Vršovice
Propadlá vozovka Tolstého
Datum vytvoření: 02.09.2020
Stav: Vyřešeno
Vršovice
Znečištění u sběrných nádob na textil, Vršovické náměstí,
Datum vytvoření: 02.09.2020
Stav: Vyřešeno
Vršovice
Vršovické náměstí - stálý problém
Datum vytvoření: 25.08.2020
Stav: Vyřešeno
Vršovice
Znecistene detske hriste, ul. Karpatská
Datum vytvoření: 24.08.2020
Stav: Přijato
Vršovice
Poškozená branka u hřiště, ul. Na Míčánkách
Datum vytvoření: 19.08.2020
Stav: Řeší se
Vršovice
Vytluk na vozovce, ul. Krasnojarská
Datum vytvoření: 16.08.2020
Stav: Předáno jinam
Strana 1 z 18První   Předchozí   [1]  2  3  4  5  6  7  8  9  10  Další   Poslední