Veřejné prostory Prahy 10

O službě MMS - podněty

Zásluhu na vzhledu veřejných ploch Prahy 10 mají především všichni její obyvatelé a návštěvníci. Včasným upozorněním na zjištěnou závadu je možné předejít větším problémům v budoucnu a někdy i úrazům (např. nahlášením rozbitého herního prvku na dětském hřišti).

Jak na to

Nejjednoduší je vložit svůj podnět rovnou zde. Máte ovšem možnost také zaslat snímek a popis závady na adresu elektronické pošty mms@praha10.cz nebo formou MMS na telefonní číslo 736 499 364. Doručený příspěvek bude zaevidován a v případě, že se týká řešené problematiky (čistota, údržba zeleně, závady na dětských hřištích, poškozený uliční mobiliář apod.), a je doplněn fotografií místa závady, i vyobrazen v seznamu hlášených závad. Zviditelnění podnětu je provedeno na základě schválení administrátora. V případě, že u zveřejněného podnětu chcete uvádět své jméno, doplňte v textu souhlas se zveřejněním. V opačném případě bude podnět zviditelněn bez jména pisatele. Veškeré podněty budou prověřeny pracovníky odboru životního prostředí, dopravy a rozvoje, kteří v uveřejněném komentáři sdělí způsob řešení problému. 

Chcete-li vložit vlastní příspěvek, prosím přihlaste se, pokud nejste registrovaní a nechcete být, použijte jako jméno a heslo "mms".

Přihlášení k portálu

Registrace

Chcete-li vložit vlastní příspěvek, prosím přihlaste se, pokud nejste registrovaní a nechcete být, uveďte jako jméno a heslo "mms".

Uživatelské jméno:

Heslo:

Přihlásit

Zadání a sledování podnětů

Vaše MMS » znečištění veřejných ploch » Detaily MMS
  

velký zásobníkový ohřívač na chodníku, ul. Mrštíkova

Datum vytvoření:

15.01.2020

Adresa:

Mrštíkova 30

Stav:

Vyřešeno

Řešitel:

Kunt

Kategorie:

znečištění veřejných ploch

Čtvrť:

Strašnice

Popis:

Na frekventovaném chodníku u parku metra Strašnická se již několik dní nalézá zásobníkový ohřívač Viessmann Vitocell CV objemu odhadem min 120 l. Někdo využil období, kdy nešlo veřejné osvětlení a zbavil se použitého ohřívače tímto způsobem.

Řešení:

Odpad byl odstraněn.

Nejnovější podněty

Strašnice
Znečištění u nádob na tříděný odpad, ul. Průběžná
Datum vytvoření: 06.04.2020
Stav: Přijato
Strašnice
Vrak bez SPZ Starostrašnická 525/48
Datum vytvoření: 15.03.2020
Stav: Vyřešeno
Strašnice
Skládka v ul. Dolínecká
Datum vytvoření: 18.03.2020
Stav: Přijato
Strašnice
vyhozená pohovka, ul. Nučická
Datum vytvoření: 10.03.2020
Stav: Přijato
Strašnice
odstavené auto bez RZ, ul. Pod Strání
Datum vytvoření: 08.03.2020
Stav: Vyřešeno
Strašnice
Poškození zeleně pojezdem automobilů, ul. Hřibská
Datum vytvoření: 04.03.2020
Stav: Přijato
Strašnice
Sklo na dětském hřišti, ul. Rembrandtova
Datum vytvoření: 25.02.2020
Stav: Vyřešeno
Strašnice
Znečištění na hřišti, ul. Vrátkovská
Datum vytvoření: 19.02.2020
Stav: Vyřešeno
Strašnice
Znečištěni, ul. U Trati
Datum vytvoření: 11.02.2020
Stav: Vyřešeno
Strana 1 z 23První   Předchozí   [1]  2  3  4  5  6  7  8  9  10  Další   Poslední