Veřejné prostory Prahy 10

O službě MMS - podněty

Zásluhu na vzhledu veřejných ploch Prahy 10 mají především všichni její obyvatelé a návštěvníci. Včasným upozorněním na zjištěnou závadu je možné předejít větším problémům v budoucnu a někdy i úrazům (např. nahlášením rozbitého herního prvku na dětském hřišti).

Jak na to

Nejjednoduší je vložit svůj podnět rovnou zde. Máte ovšem možnost také zaslat snímek a popis závady na adresu elektronické pošty mms@praha10.cz nebo formou MMS na telefonní číslo 736 499 364. Doručený příspěvek bude zaevidován a v případě, že se týká řešené problematiky (čistota, údržba zeleně, závady na dětských hřištích, poškozený uliční mobiliář apod.), a je doplněn fotografií místa závady, i vyobrazen v seznamu hlášených závad. Zviditelnění podnětu je provedeno na základě schválení administrátora. V případě, že u zveřejněného podnětu chcete uvádět své jméno, doplňte v textu souhlas se zveřejněním. V opačném případě bude podnět zviditelněn bez jména pisatele. Veškeré podněty budou prověřeny pracovníky odboru životního prostředí, dopravy a rozvoje, kteří v uveřejněném komentáři sdělí způsob řešení problému. 

Chcete-li vložit vlastní příspěvek, prosím přihlaste se, pokud nejste registrovaní a nechcete být, použijte jako jméno a heslo "mms".

Přihlášení k portálu

Registrace

Chcete-li vložit vlastní příspěvek, prosím přihlaste se, pokud nejste registrovaní a nechcete být, uveďte jako jméno a heslo "mms".

Uživatelské jméno:

Heslo:

Přihlásit

Zadání a sledování podnětů

Vaše MMS » závada na komunikaci » Detaily MMS
  

Propadliny v komunikaci, V Olšinách

Datum vytvoření:

10.01.2020

Adresa:

V Olšinách / od Bečvářovy dál z města

Stav:

Přijato

Řešitel:

Neurčen

Kategorie:

závada na komunikaci

Čtvrť:

Strašnice

Popis:

Dobrý den, zasílám foto komunikace / hlavní trasy od metra Strašnická směrem Solidaritě, která byla před necelým rokem po proběhlých zemních pracích opatřena novým povrchem. Zvláště v místě naproti Bille se nacházejí výrazné propady - a to až o více než 10 cm, což s ohledem na skutečnost, že komunikace není osvětlena, není pro chodce za tmy příjemné.
Navíc po dešti je cesta plná hlubokých kaluží a rázem se tak z cca 3-4 m široké komunikace stává pěšinka. Otázkou je, zda toto MČ považuje za standardně provedenou práci a obyvatelé se s tím mají smířit obdobně jako se stavem Jiráskovy aleje, kde po dešti jsou třeba galoše.
Děkuji
jz

Řešení:

Upozornění bylo předáno na Technickou správu komunikací hl. m. Prahy.

Nejnovější podněty

Strašnice
Vrak bez SPZ Starostrašnická 525/48
Datum vytvoření: 15.03.2020
Stav: Vyřešeno
Strašnice
Skládka v ul. Dolínecká
Datum vytvoření: 18.03.2020
Stav: Přijato
Strašnice
vyhozená pohovka, ul. Nučická
Datum vytvoření: 10.03.2020
Stav: Přijato
Strašnice
odstavené auto bez RZ, ul. Pod Strání
Datum vytvoření: 08.03.2020
Stav: Vyřešeno
Strašnice
Poškození zeleně pojezdem automobilů, ul. Hřibská
Datum vytvoření: 04.03.2020
Stav: Přijato
Strašnice
Sklo na dětském hřišti, ul. Rembrandtova
Datum vytvoření: 25.02.2020
Stav: Vyřešeno
Strašnice
Znečištění na hřišti, ul. Vrátkovská
Datum vytvoření: 19.02.2020
Stav: Vyřešeno
Strašnice
Znečištěni, ul. U Trati
Datum vytvoření: 11.02.2020
Stav: Vyřešeno
Strašnice
Znečistění chodníků psími exkrementy ul.U Hranic a okolí
Datum vytvoření: 07.02.2020
Stav: Řeší se
Strana 1 z 22První   Předchozí   [1]  2  3  4  5  6  7  8  9  10  Další   Poslední