Veřejné prostory Prahy 10

O službě MMS - podněty

Zásluhu na vzhledu veřejných ploch Prahy 10 mají především všichni její obyvatelé a návštěvníci. Včasným upozorněním na zjištěnou závadu je možné předejít větším problémům v budoucnu a někdy i úrazům (např. nahlášením rozbitého herního prvku na dětském hřišti).

Jak na to

Nejjednoduší je vložit svůj podnět rovnou zde. Máte ovšem možnost také zaslat snímek a popis závady na adresu elektronické pošty mms@praha10.cz nebo formou MMS na telefonní číslo 736 499 364. Doručený příspěvek bude zaevidován a v případě, že se týká řešené problematiky (čistota, údržba zeleně, závady na dětských hřištích, poškozený uliční mobiliář apod.), a je doplněn fotografií místa závady, i vyobrazen v seznamu hlášených závad. Zviditelnění podnětu je provedeno na základě schválení administrátora. V případě, že u zveřejněného podnětu chcete uvádět své jméno, doplňte v textu souhlas se zveřejněním. V opačném případě bude podnět zviditelněn bez jména pisatele. Veškeré podněty budou prověřeny pracovníky odboru životního prostředí, dopravy a rozvoje, kteří v uveřejněném komentáři sdělí způsob řešení problému. 

Chcete-li vložit vlastní příspěvek, prosím přihlaste se, pokud nejste registrovaní a nechcete být, použijte jako jméno a heslo "mms".

Přihlášení k portálu

Registrace

Chcete-li vložit vlastní příspěvek, prosím přihlaste se, pokud nejste registrovaní a nechcete být, uveďte jako jméno a heslo "mms".

Uživatelské jméno:

Heslo:

Přihlásit

Zadání a sledování podnětů

Vaše MMS » ostatní (výše nespecifikované podněty) » Detaily MMS
  

Křižovatka Petrohradská x Pod Stupni

Datum vytvoření:

09.01.2020

Adresa:

Petrohradska

Stav:

Vyřešeno

Řešitel:

Neurčen

Kategorie:

ostatní (výše nespecifikované podněty)

Čtvrť:

Vršovice

Popis:

Auta pravidelně odpoledne a po celou noc parkující hluboko do křižovatky, zcela znepřehledňují vjezd i výjezd. Oznámení na Městskou policii nebude zřejmě dostačující, to by tam příslušníci museli být stále. Řešení muže být prodloužení ostrůvku v komunikaci.

Řešení:

S požadavky na stavební úpravy komunikací je potřeba se obracet výhradně na jejich správce, Technickou správu komunikací hl. m. Prahy, a.s., nebo přímo vlastníka, Hlavní město Prahu.
Ing. Daniel Čech
Vedoucí oddělení státní správy - životní prostředí a doprava
Odbor životního prostředí, dopravy a rozvoje

Úřad městské části Praha 10
Vršovická 68, 101 38 Praha 10
Tel.: 267 093 476
E-mail: daniel.cech@praha10.cz
www.praha10.cz, www.vpp10.cz

Nejnovější podněty

Vršovice
Skládky v ul. Jakutská
Datum vytvoření: 20.02.2020
Stav: Přijato
Vršovice
Plné nádoby na tříděný odpad, ul. Volyňská
Datum vytvoření: 09.02.2020
Stav: Přijato
Vršovice
Skládka u domu v ul. Sevastopolská
Datum vytvoření: 03.02.2020
Stav: Vyřešeno
Vršovice
Odstavené vozidlo v ul. Kišiněvská
Datum vytvoření: 24.01.2020
Stav: Řeší se
Vršovice
znečištění u nádob na textilní odpad, Vršovické náměstí
Datum vytvoření: 20.01.2020
Stav: Vyřešeno
Vršovice
Vyhořelé vozidlo, ul. Oblouková
Datum vytvoření: 16.01.2020
Stav: Vyřešeno
Vršovice
autovrak jako úkryt pro bezdomovce, ul. Kišiněvská
Datum vytvoření: 15.01.2020
Stav: Přijato
Vršovice
Znečištění u nádob na textil, ul. Sportovní
Datum vytvoření: 13.01.2020
Stav: Vyřešeno
Vršovice
Znečištění u sparace, Vršovické náměstí
Datum vytvoření: 07.01.2020
Stav: Vyřešeno
Strana 1 z 21První   Předchozí   [1]  2  3  4  5  6  7  8  9  10  Další   Poslední