Veřejné prostory Prahy 10

O službě MMS - podněty

Zásluhu na vzhledu veřejných ploch Prahy 10 mají především všichni její obyvatelé a návštěvníci. Včasným upozorněním na zjištěnou závadu je možné předejít větším problémům v budoucnu a někdy i úrazům (např. nahlášením rozbitého herního prvku na dětském hřišti).

Jak na to

Nejjednoduší je vložit svůj podnět rovnou zde. Máte ovšem možnost také zaslat snímek a popis závady na adresu elektronické pošty mms@praha10.cz nebo formou MMS na telefonní číslo 736 499 364. Doručený příspěvek bude zaevidován a v případě, že se týká řešené problematiky (čistota, údržba zeleně, závady na dětských hřištích, poškozený uliční mobiliář apod.), a je doplněn fotografií místa závady, i vyobrazen v seznamu hlášených závad. Zviditelnění podnětu je provedeno na základě schválení administrátora. V případě, že u zveřejněného podnětu chcete uvádět své jméno, doplňte v textu souhlas se zveřejněním. V opačném případě bude podnět zviditelněn bez jména pisatele. Veškeré podněty budou prověřeny pracovníky odboru životního prostředí, dopravy a rozvoje, kteří v uveřejněném komentáři sdělí způsob řešení problému. 

Chcete-li vložit vlastní příspěvek, prosím přihlaste se, pokud nejste registrovaní a nechcete být, použijte jako jméno a heslo "mms".

Přihlášení k portálu

Registrace

Chcete-li vložit vlastní příspěvek, prosím přihlaste se, pokud nejste registrovaní a nechcete být, uveďte jako jméno a heslo "mms".

Uživatelské jméno:

Heslo:

Přihlásit

Zadání a sledování podnětů

Vaše MMS » znečištění veřejných ploch » Detaily MMS
  

Odpadky na Záběhlické a Dolní Chaloupky

Datum vytvoření:

08.01.2020

Adresa:

Záběhlická a Dolní Chaloupky

Stav:

Vyřešeno

Řešitel:

Kaštovský

Kategorie:

znečištění veřejných ploch

Čtvrť:

Záběhlice

Popis:

Foto napoví, tedy bez dlouhého komentáře - je to téměř standardem stavu na ulici Záběhlické a Dolní Chaloupky. Foto je aktuální z pondělků 30.12. a 6.1. a to vždy po vývozu kontejneru. Ale i jindy to tam vypadá velmi podobně. Žádáme o řešení dlouhodobého problému spočívající v nedostatečné frekvenci vývozu kontejneru.
Nebo je snad tento stav v Praze v 21. století normální?? Mají toto ještě někde jinde? Přijde to naprosto šílené jenom nám?

Řešení:

Místo bylo vyčištěno. Jednotlivým uživatelům sběrné nádoby bude zaslána výzva k zajištění dostatečného objemu sběrné nádoby a k pravidelnému provádění úklidu v okolí sběrné nádoby.

Nejnovější podněty

Záběhlice
Poškození komunikační zeleně, ul. Švehlova
Datum vytvoření: 07.02.2020
Stav: Řeší se
Záběhlice
Holubí trus před Ostružinová 9
Datum vytvoření: 05.02.2020
Stav: Přijato
Záběhlice
Stavební odpad v zeleni, ul. Náměstí Mezi zahrádkami
Datum vytvoření: 03.02.2020
Stav: Vyřešeno
Záběhlice
Skládka v ul. Ellnerové
Datum vytvoření: 31.01.2020
Stav: Přijato
Záběhlice
Nepořádek Narcisová
Datum vytvoření: 29.01.2020
Stav: Vyřešeno
Záběhlice
Povalený strom v Botiči
Datum vytvoření: 29.01.2020
Stav: Předáno jinam
Záběhlice
Skládka u domu Ostružinová 3 - 9
Datum vytvoření: 24.01.2020
Stav: Přijato
Záběhlice
Střepy na dětském hřišti, ul. Malinová
Datum vytvoření: 14.01.2020
Stav: Vyřešeno
Záběhlice
skládka u popelnic Ostružinová 5
Datum vytvoření: 14.12.2019
Stav: Vyřešeno
Strana 1 z 14První   Předchozí   [1]  2  3  4  5  6  7  8  9  10  Další   Poslední