Veřejné prostory Prahy 10

O službě MMS - podněty

Zásluhu na vzhledu veřejných ploch Prahy 10 mají především všichni její obyvatelé a návštěvníci. Včasným upozorněním na zjištěnou závadu je možné předejít větším problémům v budoucnu a někdy i úrazům (např. nahlášením rozbitého herního prvku na dětském hřišti).

Jak na to

Nejjednoduší je vložit svůj podnět rovnou zde. Máte ovšem možnost také zaslat snímek a popis závady na adresu elektronické pošty mms@praha10.cz nebo formou MMS na telefonní číslo 736 499 364. Doručený příspěvek bude zaevidován a v případě, že se týká řešené problematiky (čistota, údržba zeleně, závady na dětských hřištích, poškozený uliční mobiliář apod.), a je doplněn fotografií místa závady, i vyobrazen v seznamu hlášených závad. Zviditelnění podnětu je provedeno na základě schválení administrátora. V případě, že u zveřejněného podnětu chcete uvádět své jméno, doplňte v textu souhlas se zveřejněním. V opačném případě bude podnět zviditelněn bez jména pisatele. Veškeré podněty budou prověřeny pracovníky odboru životního prostředí, dopravy a rozvoje, kteří v uveřejněném komentáři sdělí způsob řešení problému. 

Chcete-li vložit vlastní příspěvek, prosím přihlaste se, pokud nejste registrovaní a nechcete být, použijte jako jméno a heslo "mms".

Přihlášení k portálu

Registrace

Chcete-li vložit vlastní příspěvek, prosím přihlaste se, pokud nejste registrovaní a nechcete být, uveďte jako jméno a heslo "mms".

Uživatelské jméno:

Heslo:

Přihlásit

Zadání a sledování podnětů

Vaše MMS » znečištění veřejných ploch » Detaily MMS
  

Opakovaně vypálený kontejner, ul. Záběhlická

Datum vytvoření:

11.12.2019

Adresa:

Dolní Chaloupky x Záběhlická

Stav:

Vyřešeno

Řešitel:

Kratochvíl

Kategorie:

znečištění veřejných ploch

Čtvrť:

Záběhlice

Popis:

Žádám řešení situace kolem opakovaně vypáleného kontejneru na úpatí ulic Dolní Chaloupky a Záběhlická. V krátké době se jedná o opakované vypálení kontejneru. Kontejner má sloužit obyvatelům ulice Dolní Chaloupky, ale je trvale obložen odpadky, protože frekvence vývozu 1x týdně je zcela nedostačující (odpadky tam totiž vyhazují i lidé z ulice Záběhlická neplatící za své popelnice či auta projíždějící kolem). Vypálena je i garáž domu na Záběhlické 26/123 a to bez jakékoli reakce majitele či úřadů. Je to velké nebezpečné smetiště. Může se jednat o činnost nebezpečného pyromana, který jednou zapálí nějaký dům i s lidmi. Nebo je to někdo, kdo topí pevnými palivy a pak nosí zbytek z kamen ještě za tepla do kontejneru. Možná schválně? Toto již nastávalo i před několika lety. Žádáme o účinné opatření, např. ve formě kamerového systému na veřejné osvětlení, který nebezpečného vypalovače i ty kteří stelou kolem kontejneru odhalí. Situace kolem přeplněného kontejneru i vypálené garáže musí být úřadům i svozové firmě dlouhodobě známa, trvá to měsíce a nic se neděje. Děkuji za rychlé a účinné řešení a nepodcenění situace.

Řešení:

Odstranění vypáleného kontejneru je řešeno v součinnosti se svozovou firmou.

Vyhořelá nádoba na směsný odpad byla odstraněna a nahrazena nádobou novou. Oprava chodníku je zadána Technické správě komunikací.“

Nejnovější podněty

Záběhlice
Lanová sestava, ul. Malinová
Datum vytvoření: 07.09.2020
Stav: Vyřešeno
Záběhlice
Černá skládka, ul. U Záběhlického zámku
Datum vytvoření: 06.09.2020
Stav: Přijato
Záběhlice
Závady na hřišti v ul. Malinová
Datum vytvoření: 26.08.2020
Stav: Vyřešeno
Záběhlice
Padající větve, ul. Práčská
Datum vytvoření: 10.08.2020
Stav: Přijato
Záběhlice
Poškozená houpačka, ul. Jetelová
Datum vytvoření: 10.08.2020
Stav: Vyřešeno
Záběhlice
Neudržovaný pozemek, ul. Želivecká
Datum vytvoření: 22.07.2020
Stav: Řeší se
Záběhlice
Zabarikádovaná zastávka Centrum Zahradní Město
Datum vytvoření: 21.07.2020
Stav: Vyřešeno
Záběhlice
Výmoly v ulici Bramboříková
Datum vytvoření: 13.07.2020
Stav: Předáno jinam
Záběhlice
Nové prostranství před OC Cíl - zábor chodniku a nepořádek kolem stánku
Datum vytvoření: 09.07.2020
Stav: Vyřešeno
Strana 1 z 12První   Předchozí   [1]  2  3  4  5  6  7  8  9  10  Další   Poslední