Veřejné prostory Prahy 10

O službě MMS - podněty

Zásluhu na vzhledu veřejných ploch Prahy 10 mají především všichni její obyvatelé a návštěvníci. Včasným upozorněním na zjištěnou závadu je možné předejít větším problémům v budoucnu a někdy i úrazům (např. nahlášením rozbitého herního prvku na dětském hřišti).

Jak na to

Nejjednoduší je vložit svůj podnět rovnou zde. Máte ovšem možnost také zaslat snímek a popis závady na adresu elektronické pošty mms@praha10.cz nebo formou MMS na telefonní číslo 736 499 364. Doručený příspěvek bude zaevidován a v případě, že se týká řešené problematiky (čistota, údržba zeleně, závady na dětských hřištích, poškozený uliční mobiliář apod.), a je doplněn fotografií místa závady, i vyobrazen v seznamu hlášených závad. Zviditelnění podnětu je provedeno na základě schválení administrátora. V případě, že u zveřejněného podnětu chcete uvádět své jméno, doplňte v textu souhlas se zveřejněním. V opačném případě bude podnět zviditelněn bez jména pisatele. Veškeré podněty budou prověřeny pracovníky odboru životního prostředí, dopravy a rozvoje, kteří v uveřejněném komentáři sdělí způsob řešení problému. 

Chcete-li vložit vlastní příspěvek, prosím přihlaste se, pokud nejste registrovaní a nechcete být, použijte jako jméno a heslo "mms".

Přihlášení k portálu

Registrace

Chcete-li vložit vlastní příspěvek, prosím přihlaste se, pokud nejste registrovaní a nechcete být, uveďte jako jméno a heslo "mms".

Uživatelské jméno:

Heslo:

Přihlásit

Zadání a sledování podnětů

Vaše MMS » znečištění veřejných ploch » Detaily MMS
  

Koš v ul. Jabloňová

Datum vytvoření:

02.12.2019

Adresa:

Jabloňová

Stav:

Přijato

Řešitel:

Kratochvíl

Kategorie:

znečištění veřejných ploch

Čtvrť:

Záběhlice

Popis:

Dobrý den,

protože se mi ani po několika pokusech nepodařilo zadat podnět přímo do vašeho systému, využívám tedy e-mailu.

Mezi prodejnou Tesco a čínskou restaurací v OC Květ Zahradní Město
(Záběhlice) je odpadkový koš, jehož údržba, vzhledem k umístění mezi dvěma potravinářskými provozovnami, je dost děsivá. Když přijdu před prodejnu, přejde mě chuť tu cokoliv nakupovat, natož si něco dát v restauraci. Za ten koš a jeho okolí nikdo nezodpovídá?

S pozdravem

O. K

Nejnovější podněty

Záběhlice
Poškození komunikační zeleně, ul. Švehlova
Datum vytvoření: 07.02.2020
Stav: Řeší se
Záběhlice
Holubí trus před Ostružinová 9
Datum vytvoření: 05.02.2020
Stav: Přijato
Záběhlice
Stavební odpad v zeleni, ul. Náměstí Mezi zahrádkami
Datum vytvoření: 03.02.2020
Stav: Vyřešeno
Záběhlice
Skládka v ul. Ellnerové
Datum vytvoření: 31.01.2020
Stav: Přijato
Záběhlice
Nepořádek Narcisová
Datum vytvoření: 29.01.2020
Stav: Vyřešeno
Záběhlice
Povalený strom v Botiči
Datum vytvoření: 29.01.2020
Stav: Předáno jinam
Záběhlice
Skládka u domu Ostružinová 3 - 9
Datum vytvoření: 24.01.2020
Stav: Přijato
Záběhlice
Střepy na dětském hřišti, ul. Malinová
Datum vytvoření: 14.01.2020
Stav: Vyřešeno
Záběhlice
Odpadky na Záběhlické a Dolní Chaloupky
Datum vytvoření: 08.01.2020
Stav: Vyřešeno
Strana 1 z 14První   Předchozí   [1]  2  3  4  5  6  7  8  9  10  Další   Poslední