Veřejné prostory Prahy 10

O službě MMS - podněty

Zásluhu na vzhledu veřejných ploch Prahy 10 mají především všichni její obyvatelé a návštěvníci. Včasným upozorněním na zjištěnou závadu je možné předejít větším problémům v budoucnu a někdy i úrazům (např. nahlášením rozbitého herního prvku na dětském hřišti).

Jak na to

Nejjednoduší je vložit svůj podnět rovnou zde. Máte ovšem možnost také zaslat snímek a popis závady na adresu elektronické pošty mms@praha10.cz nebo formou MMS na telefonní číslo 736 499 364. Doručený příspěvek bude zaevidován a v případě, že se týká řešené problematiky (čistota, údržba zeleně, závady na dětských hřištích, poškozený uliční mobiliář apod.), a je doplněn fotografií místa závady, i vyobrazen v seznamu hlášených závad. Zviditelnění podnětu je provedeno na základě schválení administrátora. V případě, že u zveřejněného podnětu chcete uvádět své jméno, doplňte v textu souhlas se zveřejněním. V opačném případě bude podnět zviditelněn bez jména pisatele. Veškeré podněty budou prověřeny pracovníky odboru životního prostředí, dopravy a rozvoje, kteří v uveřejněném komentáři sdělí způsob řešení problému. 

Chcete-li vložit vlastní příspěvek, prosím přihlaste se, pokud nejste registrovaní a nechcete být, použijte jako jméno a heslo "mms".

Přihlášení k portálu

Registrace

Chcete-li vložit vlastní příspěvek, prosím přihlaste se, pokud nejste registrovaní a nechcete být, uveďte jako jméno a heslo "mms".

Uživatelské jméno:

Heslo:

Přihlásit

Zadání a sledování podnětů

Vaše MMS » autovraky » Detaily MMS
  

Nelegální vrakoviště a autobazar v naší ulici

Datum vytvoření:

08.10.2019

Adresa:

Dřevčická

Stav:

Vyřešeno

Řešitel:

Kaštovský

Kategorie:

autovraky

Čtvrť:

Malešice

Popis:

Dobrý den,

bydlíme vedle večerky na Malešickém náměstí, přímo proti nám je malé parkovišťátko pro pár aut. Nejenom že se z něho stalo vrakoviště, nově během týdne přibyla další dvě auta, z nichž jedno inzeruje nabídku k prodeji, navíc si tam nově někdo odložil i vlek. Z jednoho z vraků nedávno vytekly provozní kapaliny, do jiného se někdo dobýval rozbitým oknem, často všechny vraky obchází pochybné existence. Vraky většinou nemají STK ani povinné ručení, některé ani registrační značku. Přikládám jenom pár fotek, fotit všechny vraky by dalo na celé album....

Řešení:

Oznámená vozidla odstavená na veřejné komunikaci nejeví dle zaslaných fotografiích znaky vraku ve smyslu příslušného zákona, tedy vozidlu nechybí podstatné konstrukce pro provoz (části karoserie, pohonu – spojka, převodovka, kardan, poloosy, bez motoru, pérování, kol apod.).

Pro přímé ohlašování vozidel, která naplňují znaky vraku je možné případně využit webové stránky: https://www.sshmp.cz/sluzby/nahlaseni-vraku/



https://www.sshmp.cz/sluzby/nahlaseni-vraku/

Nejnovější podněty

Malešice
Odpadky na sportovišti, ul. U Krbu
Datum vytvoření: 28.10.2019
Stav: Řeší se
Malešice
Skládky v Malešickém lese
Datum vytvoření: 20.10.2019
Stav: Řeší se
Malešice
Povalený strom, ul. Bydžovského
Datum vytvoření: 04.10.2019
Stav: Vyřešeno
Malešice
zeleň zasahující do chodníku, ul. Sazečská
Datum vytvoření: 30.09.2019
Stav: Vyřešeno
Malešice
Znečištění u sběrných nádob, ul. Nad Úžlabinou
Datum vytvoření: 25.09.2019
Stav: Vyřešeno
Malešice
Poškozené oplocení hřiště, ul. Ovčárská
Datum vytvoření: 17.09.2019
Stav: Vyřešeno
Malešice
rozbujelé nálety a křoviny, ul.Útulná
Datum vytvoření: 12.09.2019
Stav: Vyřešeno
Malešice
Nepořádek za poštou, ul. Počernická
Datum vytvoření: 08.09.2019
Stav: Vyřešeno
Malešice
Rozbitý prvek v Malešickém parku
Datum vytvoření: 02.09.2019
Stav: Řeší se
Strana 1 z 7První   Předchozí   [1]  2  3  4  5  6  7  Další   Poslední