Veřejné prostory Prahy 10

O službě MMS - podněty

Zásluhu na vzhledu veřejných ploch Prahy 10 mají především všichni její obyvatelé a návštěvníci. Včasným upozorněním na zjištěnou závadu je možné předejít větším problémům v budoucnu a někdy i úrazům (např. nahlášením rozbitého herního prvku na dětském hřišti).

Jak na to

Nejjednoduší je vložit svůj podnět rovnou zde. Máte ovšem možnost také zaslat snímek a popis závady na adresu elektronické pošty mms@praha10.cz nebo formou MMS na telefonní číslo 736 499 364. Doručený příspěvek bude zaevidován a v případě, že se týká řešené problematiky (čistota, údržba zeleně, závady na dětských hřištích, poškozený uliční mobiliář apod.), a je doplněn fotografií místa závady, i vyobrazen v seznamu hlášených závad. Zviditelnění podnětu je provedeno na základě schválení administrátora. V případě, že u zveřejněného podnětu chcete uvádět své jméno, doplňte v textu souhlas se zveřejněním. V opačném případě bude podnět zviditelněn bez jména pisatele. Veškeré podněty budou prověřeny pracovníky odboru životního prostředí, dopravy a rozvoje, kteří v uveřejněném komentáři sdělí způsob řešení problému. 

Chcete-li vložit vlastní příspěvek, prosím přihlaste se, pokud nejste registrovaní a nechcete být, použijte jako jméno a heslo "mms".

Přihlášení k portálu

Registrace

Chcete-li vložit vlastní příspěvek, prosím přihlaste se, pokud nejste registrovaní a nechcete být, uveďte jako jméno a heslo "mms".

Uživatelské jméno:

Heslo:

Přihlásit

Zadání a sledování podnětů

Vaše MMS » závada v údržbě zeleně » Detaily MMS
  

Povalený suchý strom na Skalce

Datum vytvoření:

04.10.2019

Adresa:

Úvalská

Stav:

Vyřešeno

Řešitel:

Kaštovský

Kategorie:

závada v údržbě zeleně

Čtvrť:

Strašnice

Popis:

Dobrý den , upozorňuji na padlý suchý strom u metra Skalka , na straně , kde je Albert....J.N.

Řešení:

Upozornění bylo předáno na Dopravní podnik hl. m. Prahy - vlastníka příslušného pozemku.

Nejnovější podněty

Strašnice
Neosvětlená ulice, ul. U Hranic
Datum vytvoření: 25.05.2020
Stav: Vyřešeno
Strašnice
Nahnutá ohrádka vysazeného stromu, ul. Černokostelecká
Datum vytvoření: 25.05.2020
Stav: Přijato
Strašnice
Přerostlé keře a uschlý strom, ul. V Úžlabině
Datum vytvoření: 17.05.2020
Stav: Přijato
Strašnice
Vrátka na hřišti Oravská
Datum vytvoření: 15.05.2020
Stav: Vyřešeno
Strašnice
Odpadky na dětském hřišti Dvouletky
Datum vytvoření: 15.05.2020
Stav: Přijato
Strašnice
Skládka v ul. U Trati
Datum vytvoření: 13.05.2020
Stav: Přijato
Strašnice
Nábytek v ulici, ul. Bečvářova
Datum vytvoření: 01.05.2020
Stav: Vyřešeno
Strašnice
Tréninky dětí
Datum vytvoření: 20.04.2020
Stav: Vyřešeno
Strašnice
Hřiště za domem Dubečská 18
Datum vytvoření: 09.04.2020
Stav: Vyřešeno
Strana 1 z 21První   Předchozí   [1]  2  3  4  5  6  7  8  9  10  Další   Poslední