Veřejné prostory Prahy 10

O službě MMS - podněty

Zásluhu na vzhledu veřejných ploch Prahy 10 mají především všichni její obyvatelé a návštěvníci. Včasným upozorněním na zjištěnou závadu je možné předejít větším problémům v budoucnu a někdy i úrazům (např. nahlášením rozbitého herního prvku na dětském hřišti).

Jak na to

Nejjednoduší je vložit svůj podnět rovnou zde. Máte ovšem možnost také zaslat snímek a popis závady na adresu elektronické pošty mms@praha10.cz nebo formou MMS na telefonní číslo 736 499 364. Doručený příspěvek bude zaevidován a v případě, že se týká řešené problematiky (čistota, údržba zeleně, závady na dětských hřištích, poškozený uliční mobiliář apod.), a je doplněn fotografií místa závady, i vyobrazen v seznamu hlášených závad. Zviditelnění podnětu je provedeno na základě schválení administrátora. V případě, že u zveřejněného podnětu chcete uvádět své jméno, doplňte v textu souhlas se zveřejněním. V opačném případě bude podnět zviditelněn bez jména pisatele. Veškeré podněty budou prověřeny pracovníky odboru životního prostředí, dopravy a rozvoje, kteří v uveřejněném komentáři sdělí způsob řešení problému. 

Chcete-li vložit vlastní příspěvek, prosím přihlaste se, pokud nejste registrovaní a nechcete být, použijte jako jméno a heslo "mms".

Přihlášení k portálu

Registrace

Chcete-li vložit vlastní příspěvek, prosím přihlaste se, pokud nejste registrovaní a nechcete být, uveďte jako jméno a heslo "mms".

Uživatelské jméno:

Heslo:

Přihlásit

Zadání a sledování podnětů

Vaše MMS » závada na komunikaci » Detaily MMS
  

Poškozená vozovka, ul. Na Křivce

Datum vytvoření:

27.09.2019

Adresa:

Na Křivce

Stav:

Předáno jinam

Řešitel:

Kaštovský

Kategorie:

závada na komunikaci

Čtvrť:

Michle

Popis:

Dobrý den,
opět se ozývám se stejným problémem - hluboké výtluky hlavně před naším domem Na křivce 24. ( letos dokonce o kus dál v č.28 probíhá stavba bytového domu ). Výtluky se od mé poslední informace značně prohloubily, je to nebezpečné, množství aut,které zde jezdí, mají problémy se nejen sobě, ale i " dírám" vyhýbat a nezpůsobit nehodu. Nepostřehla jsem ani v roce 2016, kdy jsem vám poprvé psala, nějakou změnu/větší opravu výtluk. Je jich tam opravdu hodně.
Děkuji předem za příznivou odpověď a pochopení.
S pozdravem
M.S.

Řešení:

Podnět byl předán na Technickou správu komunikací hl. m. Prahy.

Doporučuji oznamovat závady v tělesech komunikací přímo této organizaci využitím formuláře na hlášení závad na stránce: http://www.tsk-praha.cz/wps/portal/root/hlaseni-poruch-a-zavad

Nejnovější podněty

Michle
Autovrak - Pod Bohdalcem II.
Datum vytvoření: 29.08.2019
Stav: Vyřešeno
Michle
Odpadky v okolí zastávky Chodovská
Datum vytvoření: 25.08.2019
Stav: Vyřešeno
Michle
Přeplněný odpadkový koš, ul. Pod Bohdalcem
Datum vytvoření: 31.07.2019
Stav: Vyřešeno
Michle
Stan na veřejné prostranství, ul. Pod Bohdalcem II.
Datum vytvoření: 22.07.2019
Stav: Vyřešeno
Michle
Tráva na hřišti v ul. Sedmidomky
Datum vytvoření: 21.06.2019
Stav: Vyřešeno
Michle
Poškozený návštěvní řád hřiště v ul. Za Sedmidomky
Datum vytvoření: 10.04.2019
Stav: Vyřešeno
Michle
Vysypané odpadky při ul. Sedmidomky
Datum vytvoření: 18.02.2019
Stav: Vyřešeno
Michle
Odstavené vozidlo, ul. Nad Vinným potokem
Datum vytvoření: 16.12.2018
Stav: Řeší se
Michle
Kontejnery na tříděný odpad
Datum vytvoření: 10.10.2018
Stav: Vyřešeno
Strana 1 z 2První   Předchozí   [1]  2  Další   Poslední