Veřejné prostory Prahy 10

O službě MMS - podněty

Zásluhu na vzhledu veřejných ploch Prahy 10 mají především všichni její obyvatelé a návštěvníci. Včasným upozorněním na zjištěnou závadu je možné předejít větším problémům v budoucnu a někdy i úrazům (např. nahlášením rozbitého herního prvku na dětském hřišti).

Jak na to

Nejjednoduší je vložit svůj podnět rovnou zde. Máte ovšem možnost také zaslat snímek a popis závady na adresu elektronické pošty mms@praha10.cz nebo formou MMS na telefonní číslo 736 499 364. Doručený příspěvek bude zaevidován a v případě, že se týká řešené problematiky (čistota, údržba zeleně, závady na dětských hřištích, poškozený uliční mobiliář apod.), a je doplněn fotografií místa závady, i vyobrazen v seznamu hlášených závad. Zviditelnění podnětu je provedeno na základě schválení administrátora. V případě, že u zveřejněného podnětu chcete uvádět své jméno, doplňte v textu souhlas se zveřejněním. V opačném případě bude podnět zviditelněn bez jména pisatele. Veškeré podněty budou prověřeny pracovníky odboru životního prostředí, dopravy a rozvoje, kteří v uveřejněném komentáři sdělí způsob řešení problému. 

Chcete-li vložit vlastní příspěvek, prosím přihlaste se, pokud nejste registrovaní a nechcete být, použijte jako jméno a heslo "mms".

Přihlášení k portálu

Registrace

Chcete-li vložit vlastní příspěvek, prosím přihlaste se, pokud nejste registrovaní a nechcete být, uveďte jako jméno a heslo "mms".

Uživatelské jméno:

Heslo:

Přihlásit

Zadání a sledování podnětů

Vaše MMS » závada na dětském hřišti či sportovišti » Detaily MMS
  

Poškozené oplocení hřiště, ul. Jahodová

Datum vytvoření:

25.09.2019

Adresa:

Jahodová

Stav:

Řeší se

Řešitel:

Uher

Kategorie:

závada na dětském hřišti či sportovišti

Čtvrť:

Záběhlice

Popis:

Dobrý den, ráda bych upozornila na špatný stav oplocení okolo hřiště v Jahodové ulici, v příloze zasílám fotografie.

S pozdravem M.Z.

Řešení:

O špatném technickém stavu oplocení dětského hřiště víme.
Nicméně děkujeme za upozornění. Oprava pravděpodobně proběhne koncem tohoto roku.

24.2.2020: Oprava oplocení je plánovaná na letošní rok.

Nejnovější podněty

Záběhlice
Odpadky v ul. Za Návsí
Datum vytvoření: 22.03.2020
Stav: Vyřešeno
Záběhlice
Zredukování keřů, ul. Mečíková
Datum vytvoření: 15.03.2020
Stav: Řeší se
Záběhlice
Přerůstající keř, ul. Želivecká
Datum vytvoření: 28.02.2020
Stav: Vyřešeno
Záběhlice
Výskyt holubů, ul. Jahodová
Datum vytvoření: 24.02.2020
Stav: Vyřešeno
Záběhlice
Poškození komunikační zeleně, ul. Švehlova
Datum vytvoření: 07.02.2020
Stav: Vyřešeno
Záběhlice
Holubí trus před Ostružinová 9
Datum vytvoření: 05.02.2020
Stav: Přijato
Záběhlice
Stavební odpad v zeleni, ul. Náměstí Mezi zahrádkami
Datum vytvoření: 03.02.2020
Stav: Vyřešeno
Záběhlice
Skládka v ul. Ellnerové
Datum vytvoření: 31.01.2020
Stav: Přijato
Záběhlice
Nepořádek Narcisová
Datum vytvoření: 29.01.2020
Stav: Vyřešeno
Strana 1 z 14První   Předchozí   [1]  2  3  4  5  6  7  8  9  10  Další   Poslední