Veřejné prostory Prahy 10

O službě MMS - podněty

Zásluhu na vzhledu veřejných ploch Prahy 10 mají především všichni její obyvatelé a návštěvníci. Včasným upozorněním na zjištěnou závadu je možné předejít větším problémům v budoucnu a někdy i úrazům (např. nahlášením rozbitého herního prvku na dětském hřišti).

Jak na to

Nejjednoduší je vložit svůj podnět rovnou zde. Máte ovšem možnost také zaslat snímek a popis závady na adresu elektronické pošty mms@praha10.cz nebo formou MMS na telefonní číslo 736 499 364. Doručený příspěvek bude zaevidován a v případě, že se týká řešené problematiky (čistota, údržba zeleně, závady na dětských hřištích, poškozený uliční mobiliář apod.), a je doplněn fotografií místa závady, i vyobrazen v seznamu hlášených závad. Zviditelnění podnětu je provedeno na základě schválení administrátora. V případě, že u zveřejněného podnětu chcete uvádět své jméno, doplňte v textu souhlas se zveřejněním. V opačném případě bude podnět zviditelněn bez jména pisatele. Veškeré podněty budou prověřeny pracovníky odboru životního prostředí, dopravy a rozvoje, kteří v uveřejněném komentáři sdělí způsob řešení problému. 

Chcete-li vložit vlastní příspěvek, prosím přihlaste se, pokud nejste registrovaní a nechcete být, použijte jako jméno a heslo "mms".

Přihlášení k portálu

Registrace

Chcete-li vložit vlastní příspěvek, prosím přihlaste se, pokud nejste registrovaní a nechcete být, uveďte jako jméno a heslo "mms".

Uživatelské jméno:

Heslo:

Přihlásit

Zadání a sledování podnětů

Vaše MMS » závada v údržbě zeleně » Detaily MMS
  

rozbujelé nálety a křoviny, ul.Útulná

Datum vytvoření:

12.09.2019

Adresa:

Útulná 2025/8

Stav:

Vyřešeno

Řešitel:

Kupková

Kategorie:

závada v údržbě zeleně

Čtvrť:

Malešice

Popis:

Dobrý den,
před naším domem jsou opět přerostlé výhony náletových keřů a stromů. Nejde procházet po cestičce. Už je poničený trávník, jak to všichni obchází. V době dešťů se tudy vůbec nedá projít - člověk dostane sprchu od keřů a ještě si umáčí boty od trávy.
Děkuji.
Kračmanová

Řešení:

Keřové skupiny na přístupové cestě jsou prořezány.

Nejnovější podněty

Malešice
Plevel na chodnících, ul. Strnadova
Datum vytvoření: 06.06.2021
Stav: Přijato
Malešice
Výmoly, ul. Strnadova a okolí
Datum vytvoření: 06.06.2021
Stav: Předáno jinam
Malešice
Údržba zeleně u stanice MHD Malešické nám. (směr Hrdlořezy)
Datum vytvoření: 26.05.2021
Stav: Vyřešeno
Malešice
Ulice Kaňkova v katastrofálním stavu
Datum vytvoření: 25.05.2021
Stav: Předáno jinam
Malešice
Věčně přeplněné kontejnery na tříděný odpad
Datum vytvoření: 25.05.2021
Stav: Přijato
Malešice
Uschlý strom v ul. Mistrovská
Datum vytvoření: 24.05.2021
Stav: Předáno jinam
Malešice
Výmoly, ul. U Tvrze
Datum vytvoření: 16.05.2021
Stav: Předáno jinam
Malešice
Plevel na chodnících
Datum vytvoření: 16.05.2021
Stav: Vyřešeno
Malešice
Hlučná reprodukovaná hudba, ul. Přistoupimská
Datum vytvoření: 15.05.2021
Stav: Vyřešeno
Strana 1 z 9První   Předchozí   [1]  2  3  4  5  6  7  8  9  Další   Poslední