Veřejné prostory Prahy 10

O službě MMS - podněty

Zásluhu na vzhledu veřejných ploch Prahy 10 mají především všichni její obyvatelé a návštěvníci. Včasným upozorněním na zjištěnou závadu je možné předejít větším problémům v budoucnu a někdy i úrazům (např. nahlášením rozbitého herního prvku na dětském hřišti).

Jak na to

Nejjednoduší je vložit svůj podnět rovnou zde. Máte ovšem možnost také zaslat snímek a popis závady na adresu elektronické pošty mms@praha10.cz nebo formou MMS na telefonní číslo 736 499 364. Doručený příspěvek bude zaevidován a v případě, že se týká řešené problematiky (čistota, údržba zeleně, závady na dětských hřištích, poškozený uliční mobiliář apod.), a je doplněn fotografií místa závady, i vyobrazen v seznamu hlášených závad. Zviditelnění podnětu je provedeno na základě schválení administrátora. V případě, že u zveřejněného podnětu chcete uvádět své jméno, doplňte v textu souhlas se zveřejněním. V opačném případě bude podnět zviditelněn bez jména pisatele. Veškeré podněty budou prověřeny pracovníky odboru životního prostředí, dopravy a rozvoje, kteří v uveřejněném komentáři sdělí způsob řešení problému. 

Chcete-li vložit vlastní příspěvek, prosím přihlaste se, pokud nejste registrovaní a nechcete být, použijte jako jméno a heslo "mms".

Přihlášení k portálu

Registrace

Chcete-li vložit vlastní příspěvek, prosím přihlaste se, pokud nejste registrovaní a nechcete být, uveďte jako jméno a heslo "mms".

Uživatelské jméno:

Heslo:

Přihlásit

Zadání a sledování podnětů

Vaše MMS » závada v údržbě zeleně » Detaily MMS
  

Strom zasahující do chodníku, ul. Jabloňová

Datum vytvoření:

10.09.2019

Adresa:

křižovatka ulic Jabloňová/Topolová

Stav:

Vyřešeno

Řešitel:

Kaštovský

Kategorie:

závada v údržbě zeleně

Čtvrť:

Záběhlice

Popis:

Dobrý den, prosím o odstranění zlomeného stromu, který zasahuje do chodníku v ulici Jabloňová. Strom se nachází poblíž křížení Jabloňové ulice s Topolovou, v blízkosti nyní nepoužívané zastávky MHD Centrum Zahradní město.

Řešení:

Dřevina byla odstraněna vlastníkem pozemku.

Nejnovější podněty

Záběhlice
Lanová sestava, ul. Malinová
Datum vytvoření: 07.09.2020
Stav: Vyřešeno
Záběhlice
Černá skládka, ul. U Záběhlického zámku
Datum vytvoření: 06.09.2020
Stav: Přijato
Záběhlice
Závady na hřišti v ul. Malinová
Datum vytvoření: 26.08.2020
Stav: Vyřešeno
Záběhlice
Padající větve, ul. Práčská
Datum vytvoření: 10.08.2020
Stav: Přijato
Záběhlice
Poškozená houpačka, ul. Jetelová
Datum vytvoření: 10.08.2020
Stav: Vyřešeno
Záběhlice
Neudržovaný pozemek, ul. Želivecká
Datum vytvoření: 22.07.2020
Stav: Řeší se
Záběhlice
Zabarikádovaná zastávka Centrum Zahradní Město
Datum vytvoření: 21.07.2020
Stav: Vyřešeno
Záběhlice
Výmoly v ulici Bramboříková
Datum vytvoření: 13.07.2020
Stav: Předáno jinam
Záběhlice
Nové prostranství před OC Cíl - zábor chodniku a nepořádek kolem stánku
Datum vytvoření: 09.07.2020
Stav: Vyřešeno
Strana 1 z 12První   Předchozí   [1]  2  3  4  5  6  7  8  9  10  Další   Poslední