Veřejné prostory Prahy 10

O službě MMS - podněty

Zásluhu na vzhledu veřejných ploch Prahy 10 mají především všichni její obyvatelé a návštěvníci. Včasným upozorněním na zjištěnou závadu je možné předejít větším problémům v budoucnu a někdy i úrazům (např. nahlášením rozbitého herního prvku na dětském hřišti).

Jak na to

Nejjednoduší je vložit svůj podnět rovnou zde. Máte ovšem možnost také zaslat snímek a popis závady na adresu elektronické pošty mms@praha10.cz nebo formou MMS na telefonní číslo 736 499 364. Doručený příspěvek bude zaevidován a v případě, že se týká řešené problematiky (čistota, údržba zeleně, závady na dětských hřištích, poškozený uliční mobiliář apod.), a je doplněn fotografií místa závady, i vyobrazen v seznamu hlášených závad. Zviditelnění podnětu je provedeno na základě schválení administrátora. V případě, že u zveřejněného podnětu chcete uvádět své jméno, doplňte v textu souhlas se zveřejněním. V opačném případě bude podnět zviditelněn bez jména pisatele. Veškeré podněty budou prověřeny pracovníky odboru životního prostředí, dopravy a rozvoje, kteří v uveřejněném komentáři sdělí způsob řešení problému. 

Chcete-li vložit vlastní příspěvek, prosím přihlaste se, pokud nejste registrovaní a nechcete být, použijte jako jméno a heslo "mms".

Přihlášení k portálu

Registrace

Chcete-li vložit vlastní příspěvek, prosím přihlaste se, pokud nejste registrovaní a nechcete být, uveďte jako jméno a heslo "mms".

Uživatelské jméno:

Heslo:

Přihlásit

Zadání a sledování podnětů

Vaše MMS » znečištění veřejných ploch » Detaily MMS
  

Nečistoty u lavičky, ul. Hřibská

Datum vytvoření:

09.09.2019

Adresa:

Hřibská

Stav:

Vyřešeno

Řešitel:

Kunt

Kategorie:

znečištění veřejných ploch

Čtvrť:

Strašnice

Popis:

Lavička v parčíku za ulicí Hřibská směrem k ZŠ Hostýnská blíž k hlavní silnici.

Řešení:

Odpad byl odstraněn.

Nejnovější podněty

Strašnice
Znečištění po vyhořelých kontejnerech, ul. Přetlucká
Datum vytvoření: 21.01.2020
Stav: Vyřešeno
Strašnice
Přeplněná nádoba na sklo, ul. Vyžlovská
Datum vytvoření: 21.01.2020
Stav: Přijato
Strašnice
velký zásobníkový ohřívač na chodníku, ul. Mrštíkova
Datum vytvoření: 15.01.2020
Stav: Vyřešeno
Strašnice
Propadliny v komunikaci, V Olšinách
Datum vytvoření: 10.01.2020
Stav: Přijato
Strašnice
parkování na zákazu zastavení
Datum vytvoření: 02.01.2020
Stav: Vyřešeno
Strašnice
Matrace u tříděného odpadu, ul. Dobročovická
Datum vytvoření: 29.12.2019
Stav: Vyřešeno
Strašnice
Nečistoty u nádob na tříděný odpad, ul. Hřibská
Datum vytvoření: 27.12.2019
Stav: Vyřešeno
Strašnice
Auto bez SPZ blokující chodník, ul. Na Výsluní
Datum vytvoření: 10.12.2019
Stav: Předáno jinam
Strašnice
Nečistoty v parku Gutovka
Datum vytvoření: 10.12.2019
Stav: Řeší se
Strana 1 z 24První   Předchozí   [1]  2  3  4  5  6  7  8  9  10  Další   Poslední