Veřejné prostory Prahy 10

O službě MMS - podněty

Zásluhu na vzhledu veřejných ploch Prahy 10 mají především všichni její obyvatelé a návštěvníci. Včasným upozorněním na zjištěnou závadu je možné předejít větším problémům v budoucnu a někdy i úrazům (např. nahlášením rozbitého herního prvku na dětském hřišti).

Jak na to

Nejjednoduší je vložit svůj podnět rovnou zde. Máte ovšem možnost také zaslat snímek a popis závady na adresu elektronické pošty mms@praha10.cz nebo formou MMS na telefonní číslo 736 499 364. Doručený příspěvek bude zaevidován a v případě, že se týká řešené problematiky (čistota, údržba zeleně, závady na dětských hřištích, poškozený uliční mobiliář apod.), a je doplněn fotografií místa závady, i vyobrazen v seznamu hlášených závad. Zviditelnění podnětu je provedeno na základě schválení administrátora. V případě, že u zveřejněného podnětu chcete uvádět své jméno, doplňte v textu souhlas se zveřejněním. V opačném případě bude podnět zviditelněn bez jména pisatele. Veškeré podněty budou prověřeny pracovníky odboru životního prostředí, dopravy a rozvoje, kteří v uveřejněném komentáři sdělí způsob řešení problému. 

Chcete-li vložit vlastní příspěvek, prosím přihlaste se, pokud nejste registrovaní a nechcete být, použijte jako jméno a heslo "mms".

Přihlášení k portálu

Registrace

Chcete-li vložit vlastní příspěvek, prosím přihlaste se, pokud nejste registrovaní a nechcete být, uveďte jako jméno a heslo "mms".

Uživatelské jméno:

Heslo:

Přihlásit

Zadání a sledování podnětů

Vaše MMS » znečištění veřejných ploch » Detaily MMS
  

Nepořádek za poštou, ul. Počernická

Datum vytvoření:

08.09.2019

Adresa:

Počernická

Stav:

Vyřešeno

Řešitel:

Kunt

Kategorie:

znečištění veřejných ploch

Čtvrť:

Malešice

Popis:

Za vietnamským ocbchodem je neustále nepořádek po bezdomovcích. Je škoda že z hlavní ulice vypadá budova pěkně, ale při cestě domů se musíme dívat na nepořádek.

Řešení:

Znečištění bylo odstraněno.

Nejnovější podněty

Malešice
Nelegální vrakoviště a autobazar v naší ulici
Datum vytvoření: 08.10.2019
Stav: Vyřešeno
Malešice
Povalený strom, ul. Bydžovského
Datum vytvoření: 04.10.2019
Stav: Přijato
Malešice
zeleň zasahující do chodníku, ul. Sazečská
Datum vytvoření: 30.09.2019
Stav: Přijato
Malešice
Znečištění u sběrných nádob, ul. Nad Úžlabinou
Datum vytvoření: 25.09.2019
Stav: Přijato
Malešice
Poškozené oplocení hřiště, ul. Ovčárská
Datum vytvoření: 17.09.2019
Stav: Přijato
Malešice
rozbujelé nálety a křoviny, ul.Útulná
Datum vytvoření: 12.09.2019
Stav: Přijato
Malešice
Rozbity prvek v Malešickém parku
Datum vytvoření: 02.09.2019
Stav: Přijato
Malešice
Úklid po autovraku, Bydžovského
Datum vytvoření: 28.08.2019
Stav: Vyřešeno
Malešice
Vosí hnízdo v brance + chybějící zámek na hřišti Bydžovského
Datum vytvoření: 26.08.2019
Stav: Přijato
Strana 1 z 7První   Předchozí   [1]  2  3  4  5  6  7  Další   Poslední