Veřejné prostory Prahy 10

O službě MMS - podněty

Zásluhu na vzhledu veřejných ploch Prahy 10 mají především všichni její obyvatelé a návštěvníci. Včasným upozorněním na zjištěnou závadu je možné předejít větším problémům v budoucnu a někdy i úrazům (např. nahlášením rozbitého herního prvku na dětském hřišti).

Jak na to

Nejjednoduší je vložit svůj podnět rovnou zde. Máte ovšem možnost také zaslat snímek a popis závady na adresu elektronické pošty mms@praha10.cz nebo formou MMS na telefonní číslo 736 499 364. Doručený příspěvek bude zaevidován a v případě, že se týká řešené problematiky (čistota, údržba zeleně, závady na dětských hřištích, poškozený uliční mobiliář apod.), a je doplněn fotografií místa závady, i vyobrazen v seznamu hlášených závad. Zviditelnění podnětu je provedeno na základě schválení administrátora. V případě, že u zveřejněného podnětu chcete uvádět své jméno, doplňte v textu souhlas se zveřejněním. V opačném případě bude podnět zviditelněn bez jména pisatele. Veškeré podněty budou prověřeny pracovníky odboru životního prostředí, dopravy a rozvoje, kteří v uveřejněném komentáři sdělí způsob řešení problému. 

Chcete-li vložit vlastní příspěvek, prosím přihlaste se, pokud nejste registrovaní a nechcete být, použijte jako jméno a heslo "mms".

Přihlášení k portálu

Registrace

Chcete-li vložit vlastní příspěvek, prosím přihlaste se, pokud nejste registrovaní a nechcete být, uveďte jako jméno a heslo "mms".

Uživatelské jméno:

Heslo:

Přihlásit

Zadání a sledování podnětů

Vaše MMS » poškozený městský mobiliář » Detaily MMS
  

Rozbitá lávka u Hamerského rybníka

Datum vytvoření:

31.08.2019

Adresa:

Hamerský rybník

Stav:

Vyřešeno

Řešitel:

Kratochvíl

Kategorie:

poškozený městský mobiliář

Čtvrť:

Záběhlice

Popis:

Na lávce za rybníkem je odpadlé prkno a i zemina odsypana. Vznikla tam velká škvíra. Prosime o opravu.

Řešení:

Požadavek na opravu byl předán na Magistrát hl. m. Prahy.

Ke dni 9.9.2019 byla lávka opravena.

Nejnovější podněty

Záběhlice
Lanová sestava, ul. Malinová
Datum vytvoření: 07.09.2020
Stav: Vyřešeno
Záběhlice
Černá skládka, ul. U Záběhlického zámku
Datum vytvoření: 06.09.2020
Stav: Přijato
Záběhlice
Závady na hřišti v ul. Malinová
Datum vytvoření: 26.08.2020
Stav: Vyřešeno
Záběhlice
Padající větve, ul. Práčská
Datum vytvoření: 10.08.2020
Stav: Přijato
Záběhlice
Poškozená houpačka, ul. Jetelová
Datum vytvoření: 10.08.2020
Stav: Vyřešeno
Záběhlice
Neudržovaný pozemek, ul. Želivecká
Datum vytvoření: 22.07.2020
Stav: Řeší se
Záběhlice
Zabarikádovaná zastávka Centrum Zahradní Město
Datum vytvoření: 21.07.2020
Stav: Vyřešeno
Záběhlice
Výmoly v ulici Bramboříková
Datum vytvoření: 13.07.2020
Stav: Předáno jinam
Záběhlice
Nové prostranství před OC Cíl - zábor chodniku a nepořádek kolem stánku
Datum vytvoření: 09.07.2020
Stav: Vyřešeno
Strana 1 z 12První   Předchozí   [1]  2  3  4  5  6  7  8  9  10  Další   Poslední