Veřejné prostory Prahy 10

O službě MMS - podněty

Zásluhu na vzhledu veřejných ploch Prahy 10 mají především všichni její obyvatelé a návštěvníci. Včasným upozorněním na zjištěnou závadu je možné předejít větším problémům v budoucnu a někdy i úrazům (např. nahlášením rozbitého herního prvku na dětském hřišti).

Jak na to

Nejjednoduší je vložit svůj podnět rovnou zde. Máte ovšem možnost také zaslat snímek a popis závady na adresu elektronické pošty mms@praha10.cz nebo formou MMS na telefonní číslo 736 499 364. Doručený příspěvek bude zaevidován a v případě, že se týká řešené problematiky (čistota, údržba zeleně, závady na dětských hřištích, poškozený uliční mobiliář apod.), a je doplněn fotografií místa závady, i vyobrazen v seznamu hlášených závad. Zviditelnění podnětu je provedeno na základě schválení administrátora. V případě, že u zveřejněného podnětu chcete uvádět své jméno, doplňte v textu souhlas se zveřejněním. V opačném případě bude podnět zviditelněn bez jména pisatele. Veškeré podněty budou prověřeny pracovníky odboru životního prostředí, dopravy a rozvoje, kteří v uveřejněném komentáři sdělí způsob řešení problému. 

Chcete-li vložit vlastní příspěvek, prosím přihlaste se, pokud nejste registrovaní a nechcete být, použijte jako jméno a heslo "mms".

Přihlášení k portálu

Registrace

Chcete-li vložit vlastní příspěvek, prosím přihlaste se, pokud nejste registrovaní a nechcete být, uveďte jako jméno a heslo "mms".

Uživatelské jméno:

Heslo:

Přihlásit

Zadání a sledování podnětů

Vaše MMS » závada v údržbě zeleně » Detaily MMS
  

Přerostlé keře, park Voděradská

Datum vytvoření:

28.08.2019

Adresa:

park Voděradská, Kolovratská

Stav:

Řeší se

Řešitel:

Kupková

Kategorie:

závada v údržbě zeleně

Čtvrť:

Strašnice

Popis:

Jedná se o park ve vnitrobloku mezi ulicemi Voděradská a Kolovratská. Keře u zdi se sousedním pozemkem bytového domu Krupská 1-7 jsou přerostlé, zasahují na sousední pozemek a konstrukce zde umístěné. Současně poskytují úkryt pro osoby bez domova.

Větve stromů u hranice pozemku zasahují na požární plochu sousedního pozemku a omezují průjezd vozidel. Prosíme o zkrácení.

Děkuji

Řešení:

Údržba v ploše bude provedena v průběhu následujících dnů. Dojde k prořezání keřové skupiny a zvednutí podjezdové výšky u dřevin.

Nejnovější podněty

Strašnice
Auto bez SPZ blokující chodník, ul. Na Výsluní
Datum vytvoření: 10.12.2019
Stav: Předáno jinam
Strašnice
Nečistoty v parku Gutovka
Datum vytvoření: 10.12.2019
Stav: Řeší se
Strašnice
Skládka u separace v ul. Saratovská
Datum vytvoření: 02.12.2019
Stav: Vyřešeno
Strašnice
Odpady u nádob na tříděný odpad, ul. Vilová
Datum vytvoření: 02.12.2019
Stav: Přijato
Strašnice
Neuvedení krytu šachty do původního stavu po havárii teplovodu
Datum vytvoření: 01.12.2019
Stav: Řeší se
Strašnice
Znečištěné chodníky, ul. Kralická
Datum vytvoření: 30.11.2019
Stav: Přijato
Strašnice
Stav hřiště v ul. Pod Hotelem
Datum vytvoření: 25.11.2019
Stav: Přijato
Strašnice
Odpadky na dopravním hřišti, ul. V Olšinách
Datum vytvoření: 10.11.2019
Stav: Vyřešeno
Strašnice
Nezajištěný výkop, ul. Novostrašnická
Datum vytvoření: 08.11.2019
Stav: Vyřešeno
Strana 1 z 25První   Předchozí   [1]  2  3  4  5  6  7  8  9  10  Další   Poslední