Veřejné prostory Prahy 10

O službě MMS - podněty

Zásluhu na vzhledu veřejných ploch Prahy 10 mají především všichni její obyvatelé a návštěvníci. Včasným upozorněním na zjištěnou závadu je možné předejít větším problémům v budoucnu a někdy i úrazům (např. nahlášením rozbitého herního prvku na dětském hřišti).

Jak na to

Nejjednoduší je vložit svůj podnět rovnou zde. Máte ovšem možnost také zaslat snímek a popis závady na adresu elektronické pošty mms@praha10.cz nebo formou MMS na telefonní číslo 736 499 364. Doručený příspěvek bude zaevidován a v případě, že se týká řešené problematiky (čistota, údržba zeleně, závady na dětských hřištích, poškozený uliční mobiliář apod.), a je doplněn fotografií místa závady, i vyobrazen v seznamu hlášených závad. Zviditelnění podnětu je provedeno na základě schválení administrátora. V případě, že u zveřejněného podnětu chcete uvádět své jméno, doplňte v textu souhlas se zveřejněním. V opačném případě bude podnět zviditelněn bez jména pisatele. Veškeré podněty budou prověřeny pracovníky odboru životního prostředí, dopravy a rozvoje, kteří v uveřejněném komentáři sdělí způsob řešení problému. 

Chcete-li vložit vlastní příspěvek, prosím přihlaste se, pokud nejste registrovaní a nechcete být, použijte jako jméno a heslo "mms".

Přihlášení k portálu

Registrace

Chcete-li vložit vlastní příspěvek, prosím přihlaste se, pokud nejste registrovaní a nechcete být, uveďte jako jméno a heslo "mms".

Uživatelské jméno:

Heslo:

Přihlásit

Zadání a sledování podnětů

Vaše MMS » problém s veřejným osvětlením » Detaily MMS
  

Nefunkční lampa veřejného osvětlení, ul. Košická

Datum vytvoření:

26.08.2019

Adresa:

Košická ulice (mezi domy 25 a 158/32)

Stav:

Vyřešeno

Řešitel:

Kaštovský

Kategorie:

problém s veřejným osvětlením

Čtvrť:

Vršovice

Popis:

Již od neděle 25. 8. 2019 nesvítí lapma veřejného osvětlení v horní části Košické ulice (za křižovatkou s Krymskou) mezi domy Košická 25 a 158/32. Až k další lampě (odbočka do Černomořské) je ulice velmi tmavá, chodci nevidí a chodí prostředkem silnice! Vzhledem k tomu, že se jedná o velmi dopravně frekventovanou ulici, je riziko, že neosvětlený chodec by mohl utrpět újmu na zdtaví. Navíc se v této části Vršovic vyskytuje větší množství nekalých živlů, je tady též nebezpečí nárůstu trestné činnosti.

Řešení:

Podnět byl předán správci veřejného osvětlení.

Závady na veřejném osvětlení lze oznamovat přímo pod webovým odkazem:

https://www.thmp.cz/jak-si-zaridit/hlaseni-poruch-vo

Nejnovější podněty

Vršovice
Relikt starého teplovodního vedení, ul. Baškirská
Datum vytvoření: 06.05.2021
Stav: Přijato
Vršovice
Poškozování zeleně, ul. Malinová
Datum vytvoření: 23.04.2021
Stav: Řeší se
Vršovice
Znečištění sportoviště, ul. Tulská
Datum vytvoření: 21.04.2021
Stav: Přijato
Vršovice
Poškození dopravního značení v ulici Omská
Datum vytvoření: 20.04.2021
Stav: Předáno jinam
Vršovice
Skládka v ulici Omská
Datum vytvoření: 20.04.2021
Stav: Řeší se
Vršovice
Odpadky na hřišti a okolí - Karpatská
Datum vytvoření: 20.04.2021
Stav: Přijato
Vršovice
Odpad u kontejneru na komunální odpad - ul. Bulharská 14
Datum vytvoření: 19.04.2021
Stav: Přijato
Vršovice
Nečistoty v ul. Volyňská
Datum vytvoření: 17.04.2021
Stav: Vyřešeno
Vršovice
Danneruv park - Úklid psích exkrementů
Datum vytvoření: 16.04.2021
Stav: Vyřešeno
Strana 1 z 19První   Předchozí   [1]  2  3  4  5  6  7  8  9  10  Další   Poslední