Veřejné prostory Prahy 10

O službě MMS - podněty

Zásluhu na vzhledu veřejných ploch Prahy 10 mají především všichni její obyvatelé a návštěvníci. Včasným upozorněním na zjištěnou závadu je možné předejít větším problémům v budoucnu a někdy i úrazům (např. nahlášením rozbitého herního prvku na dětském hřišti).

Jak na to

Nejjednoduší je vložit svůj podnět rovnou zde. Máte ovšem možnost také zaslat snímek a popis závady na adresu elektronické pošty mms@praha10.cz nebo formou MMS na telefonní číslo 736 499 364. Doručený příspěvek bude zaevidován a v případě, že se týká řešené problematiky (čistota, údržba zeleně, závady na dětských hřištích, poškozený uliční mobiliář apod.), a je doplněn fotografií místa závady, i vyobrazen v seznamu hlášených závad. Zviditelnění podnětu je provedeno na základě schválení administrátora. V případě, že u zveřejněného podnětu chcete uvádět své jméno, doplňte v textu souhlas se zveřejněním. V opačném případě bude podnět zviditelněn bez jména pisatele. Veškeré podněty budou prověřeny pracovníky odboru životního prostředí, dopravy a rozvoje, kteří v uveřejněném komentáři sdělí způsob řešení problému. 

Chcete-li vložit vlastní příspěvek, prosím přihlaste se, pokud nejste registrovaní a nechcete být, použijte jako jméno a heslo "mms".

Přihlášení k portálu

Registrace

Chcete-li vložit vlastní příspěvek, prosím přihlaste se, pokud nejste registrovaní a nechcete být, uveďte jako jméno a heslo "mms".

Uživatelské jméno:

Heslo:

Přihlásit

Zadání a sledování podnětů

Vaše MMS » závada na komunikaci » Detaily MMS
  

Díra na silnici, ul. Mrštíkova

Datum vytvoření:

23.08.2019

Adresa:

Mrštíkova 39

Stav:

Předáno jinam

Řešitel:

Kaštovský

Kategorie:

závada na komunikaci

Čtvrť:

Strašnice

Popis:

Před domem Mrštíkova 39 je několik let díra na silnice, která je sice pár měsíců označená, ale nic se neděje. Některá auta při přejezdu dělají hrozný rámus.

Řešení:

Podnět byl předán na Technickou správu komunikací hl. m. Prahy. Závady na veřejných komunikacích lze oznamovat přímo využitím nahlašovacího formuláře pod odkazem: http://www.tsk-praha.cz/wps/portal/root/hlaseni-poruch-a-zavad

Nejnovější podněty

Strašnice
Znečištění sběrných nádob v ul. Dětská
Datum vytvoření: 15.10.2019
Stav: Vyřešeno
Strašnice
Stále se opakující veřejný nepořádek, ul. Nučická
Datum vytvoření: 14.10.2019
Stav: Vyřešeno
Strašnice
vylomená dopravní značka, ul. Nučická
Datum vytvoření: 14.10.2019
Stav: Předáno jinam
Strašnice
Povalený suchý strom na Skalce
Datum vytvoření: 04.10.2019
Stav: Předáno jinam
Strašnice
Nevzhledný odpadkový koš a nepořádek okolo, park Gutova
Datum vytvoření: 24.09.2019
Stav: Vyřešeno
Strašnice
Nečistoty na dětském hřišti pod Hotelem
Datum vytvoření: 17.09.2019
Stav: Vyřešeno
Strašnice
Znečištění u tříděného sběru v ul. Saratovská
Datum vytvoření: 13.09.2019
Stav: Vyřešeno
Strašnice
Nečistoty u lavičky, ul. Hřibská
Datum vytvoření: 09.09.2019
Stav: Vyřešeno
Strašnice
Hřiště Rembrandtova
Datum vytvoření: 04.09.2019
Stav: Vyřešeno
Strana 1 z 23První   Předchozí   [1]  2  3  4  5  6  7  8  9  10  Další   Poslední