Veřejné prostory Prahy 10

O službě MMS - podněty

Zásluhu na vzhledu veřejných ploch Prahy 10 mají především všichni její obyvatelé a návštěvníci. Včasným upozorněním na zjištěnou závadu je možné předejít větším problémům v budoucnu a někdy i úrazům (např. nahlášením rozbitého herního prvku na dětském hřišti).

Jak na to

Nejjednoduší je vložit svůj podnět rovnou zde. Máte ovšem možnost také zaslat snímek a popis závady na adresu elektronické pošty mms@praha10.cz nebo formou MMS na telefonní číslo 736 499 364. Doručený příspěvek bude zaevidován a v případě, že se týká řešené problematiky (čistota, údržba zeleně, závady na dětských hřištích, poškozený uliční mobiliář apod.), a je doplněn fotografií místa závady, i vyobrazen v seznamu hlášených závad. Zviditelnění podnětu je provedeno na základě schválení administrátora. V případě, že u zveřejněného podnětu chcete uvádět své jméno, doplňte v textu souhlas se zveřejněním. V opačném případě bude podnět zviditelněn bez jména pisatele. Veškeré podněty budou prověřeny pracovníky odboru životního prostředí, dopravy a rozvoje, kteří v uveřejněném komentáři sdělí způsob řešení problému. 

Chcete-li vložit vlastní příspěvek, prosím přihlaste se, pokud nejste registrovaní a nechcete být, použijte jako jméno a heslo "mms".

Přihlášení k portálu

Registrace

Chcete-li vložit vlastní příspěvek, prosím přihlaste se, pokud nejste registrovaní a nechcete být, uveďte jako jméno a heslo "mms".

Uživatelské jméno:

Heslo:

Přihlásit

Zadání a sledování podnětů

Vaše MMS » závada na komunikaci » Detaily MMS
  

Poškozená dlažba v ul. Tolstého

Datum vytvoření:

21.08.2019

Adresa:

Tolstého

Stav:

Předáno jinam

Řešitel:

Kaštovský

Kategorie:

závada na komunikaci

Čtvrť:


Popis:

Dobrý den
chodník před Tolstého 11, hrozí již několik měsíců ošklivým úrazem. Díra se zvětšuje.
Žádáme o opravu.
děkuji
S pozdravem,
G. F.

Řešení:

Podnět byl předána na oblastní pobočku Technické správy komunikací hl. m. Prahy.

Nejnovější podněty

Malešice
Poškozené oplocení hřiště, ul. Ovčárská
Datum vytvoření: 17.09.2019
Stav: Přijato
Strašnice
Nečistoty na dětském hřišti pod Hotelem
Datum vytvoření: 17.09.2019
Stav: Přijato
Záběhlice
Závada ve vozovce ul. Šafránová
Datum vytvoření: 17.09.2019
Stav: Přijato
Strašnice
Znečištění u tříděného sběru v ul. Saratovská
Datum vytvoření: 13.09.2019
Stav: Vyřešeno
Malešice
rozbujelé nálety a křoviny, ul.Útulná
Datum vytvoření: 12.09.2019
Stav: Přijato
Záběhlice
Strom zasahující do chodníku, ul. Jabloňová
Datum vytvoření: 10.09.2019
Stav: Přijato
Záběhlice
Objemný odpad u popelnic domu Mikanova 11
Datum vytvoření: 10.09.2019
Stav: Přijato
Strašnice
Nečistoty u lavičky, ul. Hřibská
Datum vytvoření: 09.09.2019
Stav: Vyřešeno
Malešice
Nepořádek za poštou, ul. Počernická
Datum vytvoření: 08.09.2019
Stav: Přijato
Strana 1 z 50První   Předchozí   [1]  2  3  4  5  6  7  8  9  10  Další   Poslední