Veřejné prostory Prahy 10

O službě MMS - podněty

Zásluhu na vzhledu veřejných ploch Prahy 10 mají především všichni její obyvatelé a návštěvníci. Včasným upozorněním na zjištěnou závadu je možné předejít větším problémům v budoucnu a někdy i úrazům (např. nahlášením rozbitého herního prvku na dětském hřišti).

Jak na to

Nejjednoduší je vložit svůj podnět rovnou zde. Máte ovšem možnost také zaslat snímek a popis závady na adresu elektronické pošty mms@praha10.cz nebo formou MMS na telefonní číslo 736 499 364. Doručený příspěvek bude zaevidován a v případě, že se týká řešené problematiky (čistota, údržba zeleně, závady na dětských hřištích, poškozený uliční mobiliář apod.), a je doplněn fotografií místa závady, i vyobrazen v seznamu hlášených závad. Zviditelnění podnětu je provedeno na základě schválení administrátora. V případě, že u zveřejněného podnětu chcete uvádět své jméno, doplňte v textu souhlas se zveřejněním. V opačném případě bude podnět zviditelněn bez jména pisatele. Veškeré podněty budou prověřeny pracovníky odboru životního prostředí, dopravy a rozvoje, kteří v uveřejněném komentáři sdělí způsob řešení problému. 

Chcete-li vložit vlastní příspěvek, prosím přihlaste se, pokud nejste registrovaní a nechcete být, použijte jako jméno a heslo "mms".

Přihlášení k portálu

Registrace

Chcete-li vložit vlastní příspěvek, prosím přihlaste se, pokud nejste registrovaní a nechcete být, uveďte jako jméno a heslo "mms".

Uživatelské jméno:

Heslo:

Přihlásit

Zadání a sledování podnětů

Vaše MMS » autovraky » Detaily MMS
  

Autovrak v ulici Dvouletky

Datum vytvoření:

07.08.2019

Adresa:

Dvouletky 477

Stav:

Předáno jinam

Řešitel:

Kunt

Kategorie:

autovraky

Čtvrť:

Strašnice

Popis:

Vrak zde stojí už téměř rok, odemčené, píchlé pneu, nemá SPZ!

Řešení:

Na základě oznámení provedli zaměstnanci Správy služeb hl. m. Prahy (SSHMP) ve dnech 16. 8.- 20. 8. 2019 místní šetření motorového vozidla tov. zn. Ford transit, bílé barvy, bez RZ na komunikaci Dvouletky, Praha 10

Ze závěru místního šetření vyplývá, že uvedené vozidlo naplňuje podmínky definované v ustanovení § 19 odst. 2 písm. g) zákona č. 13/1997 Sb., o pozemních komunikacích, v platném znění, tzn., že je silničním vozidlem, které je pro závady v technickém stavu zjevně technicky nezpůsobilé k provozu na pozemních komunikacích a obnovení způsobilosti by si vyžádalo výměnu, doplnění nebo opravu podstatných částí mechanismu nebo konstrukce silničního vozidla.

Na základě výše uvedeného SSHMP podala na místně příslušný silniční správní úřad (dále jen SSÚ) návrh vlastníka pozemní komunikace k zahájení řízení a k uložení povinnosti provozovateli vraku umístěného na pozemní komunikaci vrak odstranit a odstavit mimo pozemní komunikaci.

Nejnovější podněty

Strašnice
Propadlý kanál v ulici Brigádníků
Datum vytvoření: 02.07.2020
Stav: Předáno jinam
Strašnice
Chybějící houpačka, park Jiřího Karena
Datum vytvoření: 01.07.2020
Stav: Přijato
Strašnice
Polouschlý ořešák, ul. Štěchovická
Datum vytvoření: 27.06.2020
Stav: Přijato
Strašnice
Poškozená houpačka, ul. Pod Hotelem
Datum vytvoření: 26.06.2020
Stav: Přijato
Strašnice
Postel na chodníku, ul. Sečská
Datum vytvoření: 23.06.2020
Stav: Vyřešeno
Strašnice
nesvítí pouliční osvětlení, ul. Kolodějská
Datum vytvoření: 23.06.2020
Stav: Vyřešeno
Strašnice
Poškozená branka hřiště, ul. Světická
Datum vytvoření: 22.06.2020
Stav: Vyřešeno
Strašnice
Postel na chodníku, ul. Sečská
Datum vytvoření: 20.06.2020
Stav: Vyřešeno
Strašnice
Stav hřiště při ul. Vrátkovská
Datum vytvoření: 19.06.2020
Stav: Přijato
Strana 1 z 22První   Předchozí   [1]  2  3  4  5  6  7  8  9  10  Další   Poslední