Veřejné prostory Prahy 10

O službě MMS - podněty

Zásluhu na vzhledu veřejných ploch Prahy 10 mají především všichni její obyvatelé a návštěvníci. Včasným upozorněním na zjištěnou závadu je možné předejít větším problémům v budoucnu a někdy i úrazům (např. nahlášením rozbitého herního prvku na dětském hřišti).

Jak na to

Nejjednoduší je vložit svůj podnět rovnou zde. Máte ovšem možnost také zaslat snímek a popis závady na adresu elektronické pošty mms@praha10.cz nebo formou MMS na telefonní číslo 736 499 364. Doručený příspěvek bude zaevidován a v případě, že se týká řešené problematiky (čistota, údržba zeleně, závady na dětských hřištích, poškozený uliční mobiliář apod.), a je doplněn fotografií místa závady, i vyobrazen v seznamu hlášených závad. Zviditelnění podnětu je provedeno na základě schválení administrátora. V případě, že u zveřejněného podnětu chcete uvádět své jméno, doplňte v textu souhlas se zveřejněním. V opačném případě bude podnět zviditelněn bez jména pisatele. Veškeré podněty budou prověřeny pracovníky odboru životního prostředí, dopravy a rozvoje, kteří v uveřejněném komentáři sdělí způsob řešení problému. 

Chcete-li vložit vlastní příspěvek, prosím přihlaste se, pokud nejste registrovaní a nechcete být, použijte jako jméno a heslo "mms".

Přihlášení k portálu

Registrace

Chcete-li vložit vlastní příspěvek, prosím přihlaste se, pokud nejste registrovaní a nechcete být, uveďte jako jméno a heslo "mms".

Uživatelské jméno:

Heslo:

Přihlásit

Zadání a sledování podnětů

Vaše MMS » závada v údržbě zeleně » Detaily MMS
  

Jiráskova alej / údržba

Datum vytvoření:

02.08.2019

Adresa:

Jiráskova alej, Strašnice

Stav:

Vyřešeno

Řešitel:

Kunt

Kategorie:

závada v údržbě zeleně

Čtvrť:

Strašnice

Popis:

Dobrý den, zasílám podnět k údržbě Jiráskovy aleje v úrovni školy až školního hřiště (tedy od ul. Solidarity k ulici Novostrašnická). Tato část nebyla celé jaro až dosud zametena, je plná splavené zeminy, listí. V neposlední řadě jsou v této části min. 2 úseky, které díky zvlnění asfaltu po dešti nelze projít, neb se tam tvoří kaluže přes celou šíři chodníku a je nutné obcházet rozbahnělým (často koly rozježděným) krajem zeminy.
Dávám tedy ke zvážení nápravu.
Děkuji
jz
P.S.: do formuláře níže nelze vložit fotografii, píše hlášku chyby 500. Navíc systém vkládání MMS vůbec nefunguje po registraci a přihlášení neanonymního uživatele - po kliknutí na "vložit nový podnět" se zobrazí hláška, že uživatel nemá přístup ...

Řešení:

Chodník byl uklizen.

Nejnovější podněty

Strašnice
Odpadky na dopravním hřišti, ul. V Olšinách
Datum vytvoření: 10.11.2019
Stav: Vyřešeno
Strašnice
Nezajištěný výkop, ul. Novostrašnická
Datum vytvoření: 08.11.2019
Stav: Přijato
Strašnice
Lednice na chodníku, ul. Krupská
Datum vytvoření: 06.11.2019
Stav: Vyřešeno
Strašnice
Nesekaná tráva, ul. Mokřanská
Datum vytvoření: 06.11.2019
Stav: Řeší se
Strašnice
Poškozená branka hřiště v ul. Světická
Datum vytvoření: 25.10.2019
Stav: Přijato
Strašnice
Poškozený herní prvek, ul. Křenická
Datum vytvoření: 23.10.2019
Stav: Vyřešeno
Strašnice
Přeplněný odpadkový koš v ul. Uhříněvská
Datum vytvoření: 22.10.2019
Stav: Vyřešeno
Strašnice
Znečištění na hřišti v ul. Pod Hotelem
Datum vytvoření: 22.10.2019
Stav: Vyřešeno
Strašnice
Jiráskova alej, zeleň
Datum vytvoření: 18.10.2019
Stav: Přijato
Strana 1 z 24První   Předchozí   [1]  2  3  4  5  6  7  8  9  10  Další   Poslední