Veřejné prostory Prahy 10

O službě MMS - podněty

Zásluhu na vzhledu veřejných ploch Prahy 10 mají především všichni její obyvatelé a návštěvníci. Včasným upozorněním na zjištěnou závadu je možné předejít větším problémům v budoucnu a někdy i úrazům (např. nahlášením rozbitého herního prvku na dětském hřišti).

Jak na to

Nejjednoduší je vložit svůj podnět rovnou zde. Máte ovšem možnost také zaslat snímek a popis závady na adresu elektronické pošty mms@praha10.cz nebo formou MMS na telefonní číslo 736 499 364. Doručený příspěvek bude zaevidován a v případě, že se týká řešené problematiky (čistota, údržba zeleně, závady na dětských hřištích, poškozený uliční mobiliář apod.), a je doplněn fotografií místa závady, i vyobrazen v seznamu hlášených závad. Zviditelnění podnětu je provedeno na základě schválení administrátora. V případě, že u zveřejněného podnětu chcete uvádět své jméno, doplňte v textu souhlas se zveřejněním. V opačném případě bude podnět zviditelněn bez jména pisatele. Veškeré podněty budou prověřeny pracovníky odboru životního prostředí, dopravy a rozvoje, kteří v uveřejněném komentáři sdělí způsob řešení problému. 

Chcete-li vložit vlastní příspěvek, prosím přihlaste se, pokud nejste registrovaní a nechcete být, použijte jako jméno a heslo "mms".

Přihlášení k portálu

Registrace

Chcete-li vložit vlastní příspěvek, prosím přihlaste se, pokud nejste registrovaní a nechcete být, uveďte jako jméno a heslo "mms".

Uživatelské jméno:

Heslo:

Přihlásit

Zadání a sledování podnětů

Vaše MMS » znečištění veřejných ploch » Detaily MMS
  

Přeplněný odpadkový koš, ul. Pod Bohdalcem

Datum vytvoření:

31.07.2019

Adresa:

Pod Bohdalcem

Stav:

Vyřešeno

Řešitel:

Kaštovský

Kategorie:

znečištění veřejných ploch

Čtvrť:

Michle

Popis:

Dobrý den,
Na ulici Pod Bohdalcem 1 je už několikátý den přeplněný odpadkový koš. Odpadky se válejí po zemi. Tento koš bývá dost často přeplněn, protože je ve velkém okruhu jediný.
Ideálně by bylo přidat v okolí aspoň ještě jeden koš.
Děkuji M.

Řešení:

V době provedené kontroly byl odpadkový koš vyvezen.

Nejnovější podněty

Michle
Poškozená vozovka, ul. Na Křivce
Datum vytvoření: 27.09.2019
Stav: Předáno jinam
Michle
Autovrak - Pod Bohdalcem II.
Datum vytvoření: 29.08.2019
Stav: Vyřešeno
Michle
Odpadky v okolí zastávky Chodovská
Datum vytvoření: 25.08.2019
Stav: Vyřešeno
Michle
Stan na veřejné prostranství, ul. Pod Bohdalcem II.
Datum vytvoření: 22.07.2019
Stav: Vyřešeno
Michle
Tráva na hřišti v ul. Sedmidomky
Datum vytvoření: 21.06.2019
Stav: Vyřešeno
Michle
Poškozený návštěvní řád hřiště v ul. Za Sedmidomky
Datum vytvoření: 10.04.2019
Stav: Vyřešeno
Michle
Vysypané odpadky při ul. Sedmidomky
Datum vytvoření: 18.02.2019
Stav: Vyřešeno
Michle
Odstavené vozidlo, ul. Nad Vinným potokem
Datum vytvoření: 16.12.2018
Stav: Řeší se
Michle
Kontejnery na tříděný odpad
Datum vytvoření: 10.10.2018
Stav: Vyřešeno
Strana 1 z 2První   Předchozí   [1]  2  Další   Poslední