Veřejné prostory Prahy 10

O službě MMS - podněty

Zásluhu na vzhledu veřejných ploch Prahy 10 mají především všichni její obyvatelé a návštěvníci. Včasným upozorněním na zjištěnou závadu je možné předejít větším problémům v budoucnu a někdy i úrazům (např. nahlášením rozbitého herního prvku na dětském hřišti).

Jak na to

Nejjednoduší je vložit svůj podnět rovnou zde. Máte ovšem možnost také zaslat snímek a popis závady na adresu elektronické pošty mms@praha10.cz nebo formou MMS na telefonní číslo 736 499 364. Doručený příspěvek bude zaevidován a v případě, že se týká řešené problematiky (čistota, údržba zeleně, závady na dětských hřištích, poškozený uliční mobiliář apod.), a je doplněn fotografií místa závady, i vyobrazen v seznamu hlášených závad. Zviditelnění podnětu je provedeno na základě schválení administrátora. V případě, že u zveřejněného podnětu chcete uvádět své jméno, doplňte v textu souhlas se zveřejněním. V opačném případě bude podnět zviditelněn bez jména pisatele. Veškeré podněty budou prověřeny pracovníky odboru životního prostředí, dopravy a rozvoje, kteří v uveřejněném komentáři sdělí způsob řešení problému. 

Chcete-li vložit vlastní příspěvek, prosím přihlaste se, pokud nejste registrovaní a nechcete být, použijte jako jméno a heslo "mms".

Přihlášení k portálu

Registrace

Chcete-li vložit vlastní příspěvek, prosím přihlaste se, pokud nejste registrovaní a nechcete být, uveďte jako jméno a heslo "mms".

Uživatelské jméno:

Heslo:

Přihlásit

Zadání a sledování podnětů

Vaše MMS » znečištění veřejných ploch » Detaily MMS
  

Akce Edenu

Datum vytvoření:

30.07.2019

Adresa:

Za Sedmidomky a široké okolí

Stav:

Předáno jinam

Řešitel:

Kaštovský

Kategorie:

znečištění veřejných ploch

Čtvrť:

Vršovice

Popis:

Ahoj, zajímalo by mě kdy začne někdo něco dělat ohledně fotbalových utkání a koncertů na Edenu.
Jde mi hlavně o parkování na zeleni v ulici za Sedmidomky a v širokém okolí. Všichni parkují kde chtějí, po koncertu a utkání provádí osobní potřebu před auty a za nimi. Vyhazují veškeré odpadky na zem, je to fakt neúnosné. Jednou za měsíc beru popelnici a rukavice a aspoň jednu stranu ulice uklidím. Občas se stane že tu projde parta oranžových vest. Ale výsledek je nijaký. Jdou po silnici, povídaji si a občas něco v dosahu silnice seberou.
Volal jsem mp a ta mi po příjezdu zdelila, že vlastně nemůže nic dělat. Ať napíšu stížnost na Vlastu. Argumentoval jsem nemozností příjezdu sanitky a hlavně hasičů. Netuším kolik cm musí zůstat na vozovce pro IZS , ale sami strážníci projížděli zatáčku cca 30 vteřin. A to transportérem. Který je široký jako osobní auto.

Řešení:

Dobrý den,
Váš podnět byl předán na místní ředitelství městské policie.

Zprávy bez přiložených fotografií, které se přímo netýkají problematiky řešené v rámci služby MMS podněty, prosím zasílejte využitím diskuzního fóra nebo na callcentrum: https://praha10.cz/kontakty/callcentrum.

Nejnovější podněty

Vršovice
Plné nádoby na tříděný odpad, ul. Volyňská
Datum vytvoření: 09.02.2020
Stav: Přijato
Vršovice
Skládka u domu v ul. Sevastopolská
Datum vytvoření: 03.02.2020
Stav: Vyřešeno
Vršovice
Odstavené vozidlo v ul. Kišiněvská
Datum vytvoření: 24.01.2020
Stav: Řeší se
Vršovice
znečištění u nádob na textilní odpad, Vršovické náměstí
Datum vytvoření: 20.01.2020
Stav: Vyřešeno
Vršovice
Vyhořelé vozidlo, ul. Oblouková
Datum vytvoření: 16.01.2020
Stav: Vyřešeno
Vršovice
autovrak jako úkryt pro bezdomovce, ul. Kišiněvská
Datum vytvoření: 15.01.2020
Stav: Přijato
Vršovice
Znečištění u nádob na textil, ul. Sportovní
Datum vytvoření: 13.01.2020
Stav: Vyřešeno
Vršovice
Křižovatka Petrohradská x Pod Stupni
Datum vytvoření: 09.01.2020
Stav: Vyřešeno
Vršovice
Znečištění u sparace, Vršovické náměstí
Datum vytvoření: 07.01.2020
Stav: Vyřešeno
Strana 1 z 21První   Předchozí   [1]  2  3  4  5  6  7  8  9  10  Další   Poslední